Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #63856936





РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А


12 травня 2017 року Рівне №817/528/17

Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Махаринця Д. Є., розглянувши за наслідками підготовчого провадження матеріали у справі за адміністративним позовом

ОСОБА_1

доПівнічного регіонального управління Державної прикордонної служби України

про визнання протиправним та скасування акту, зобов'язання вчинення певних дій

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Північне регіональне управління Державної прикордонної служби України про визнання протиправним та скасування акту, зобов'язання вчинення певних дій.

Ухвалою судді від 12 травня 2017 р. відкрито провадження у справі.

Під час підготовки справи до судового розгляду вжито заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи: з'ясовано склад учасників адміністративного процесу; з'ясовано обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень; зобов'язано відповідача у разі заперечення проти позову надати письмові заперечення і всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішень, з приводу яких подано позов; визначено факти, які необхідно встановити для вирішення спору; сторонам роз'яснено їх процесуальні права, в тому числі право позивача відмовитися від адміністративного позову в повному обсязі чи від частини заявлених вимог, право відповідача визнати адміністративний позов повністю чи частково і роз'яснено можливість щодо примирення шляхом взаємних поступок.

Від сторін клопотань про визнання позову, відмову від позову повністю чи частково та щодо примирення не надійшло.

Підстав для розгляду справи в порядку письмового провадження немає.

Судом приймаються рішення про зобов'язання надати:

позивача: докази, якими підтверджує позовні вимоги ;

відповідача: у разі заперечення проти позову - його письмове обгрунтування .

За таких обставин підготовче провадження необхідно закінчити та призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ч. 1 ст. 114, п. 4 ч. 1 ст.121 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

Закінчити підготовче провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України про визнання протиправним та скасування акту, зобов'язання вчинення певних дій.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Рівненського окружного адміністративного суду (33028, м.Рівне, вул. 16 Липня, 87) 22 травня 2017 року на 15:00 год.

Про дату, час і місце розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Зобов'язати надати:

позивача: докази, якими підтверджує позовні вимоги;

відповідача: у разі заперечення проти позову - його письмове обгрунтування.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.


Суддя Махаринець Д. Є.






  • Номер: 669/17
  • Опис: про визнання протиправним та скасування акту, зобов'язання вчинення певних дій
  • Тип справи: Адміністративний позов
  • Номер справи: 817/528/17
  • Суд: Рівненський окружний адміністративний суд
  • Суддя: Махаринець Д. Є.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто у касаційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.04.2017
  • Дата етапу: 04.07.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація