Справа 3-202/2009 рік
П О С Т А Н О В А
23.02.2009 року Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Шуліка Ю.В., розглянувши матеріали , які надійшли , з УМВС України на залізничному транспорті ЛУ на ПЗ ЛВ на ст. Основа про притягнення до адмінстративної відповідальності :
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянина України, не працюючого , який проживає за адресою : ІНФОРМАЦІЯ_3
по ст.178 ч.1 КоАП України,
в с т а н о в и в :
26.12.2008 року біля 01-10 годин , гр. ОСОБА_1 знаходився на привокзальній площі ст. Левада в п»яному вигляді, мова була не розбірлива, хитався при хотьбі, мав неохайний зовнішній вигляд, чим образив людську гідність і громадську мораль.
Дана обставина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ПТ № 026628, інформацією про притягнення до адімінстративної відповідальності.
На підставі вищезазначеного, керуючись ч.1 ст.178 КоАП України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення , передбаченого ч. 1 ст.178 КоАП України і піддати адміністративному стягненню у вигляді попереджнння
Постанова підлягає зверненню до виконання на протязі 3-х місяців з дня її винесення
Постанова може бути оскаржена, або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції , який виніс постанову, протягом десяти днів з дня її винесення
Судья - Шуліка Ю.В.