Судове рішення #6390002

Справа  №  2-2967/09/11  


З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И  

 

19 жовтня 2009 року           Київський районний суд м. Харкова у складі:  

          головуючого –    судді  Попрас В.О.,  

        при секретарі -               Бутиріної О.В.,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  -    


В С Т А Н О В И В :  


  Позивачка звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2, в якій зазначає, що 23.06.2001 р. між нею і відповідачем був укладений шлюб. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, 29.10.2001р. народження. Оскільки спільне життя с відповідачем не склалося, відповідач зловживає алкогольними напоями, відповідач  застосовує до неї засоби фізичного характеру, у зв”язку з чим вона неодноразово зверталася до лікарні, з грудня 2008 року вони припинили шлюбні відносини, проживають окремо, подальше збереження шлюбу не можливе, просить розірвати шлюб між ними.    

  У судовому засіданні  позивачка позов підтримала, відповідач в судове засідання не з'явився, про час і місце судового засідання повідомлений у встановленому порядку.  Враховуючи, що в справі є достатні матеріали про права і взаємовідносини сторін, відповідач належним чином повідомлений про місце і час судового засідання, позивачка не заперечує проти розгляду справи у відсутності відповідача та ухваленні заочного рішення на підставі наявних у справі доказів, суд розглядає справу у  відсутність відповідача ОСОБА_2 відповідно до ст.ст. 224, 225 ЦПК України.  

  Суд, заслухавши пояснення позивачки, перевіривши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.  

  Судовим засіданням встановлено, що 23.06.2001 р. ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрували шлюб. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, 29.10.2001р. народження. Сімейні відношення припиненні, шлюб існує формально, збереження сім’ї не можливо.    

  За таких обставин, суд вважає, що підстави, на які посилається позивачка, наполягаючи на розірванні шлюбу, є обґрунтованими, збереження сім’ї не можливо, шлюб фактично розпався та існує формально, тому позов підлягає задоволенню.  

  Кошти за розірвання шлюбу суд стягує з відповідача.  

  Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 212, 213, 215, 226 ЦПК України, ст. ст. 110, 112  Сімейного  кодексу України, суд –  

В И Р І Ш И В  :


  Позов задовольнити.  

  Шлюб, зареєстрований 23.06.2001 р. відділом реєстрації актів громадянського стану Київського районного управління юстиції м. Харкова, актовий запис № 319, між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, розірвати.  

  При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 державне мито в доход держави у розмірі 20 /двадцяти/ гривень, а ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.  

Заочне рішення суду може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача про перегляд заочного рішення, яка може бути подана до суду протягом десяти днів з дня отримання його копії.  

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-дневний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.  

 

  СУДДЯ  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація