Справа № 2-1882-1/09
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 жовтня 2009 року суддя Печерського районного суду міста Києва Мельник А. В., розглянувши заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 про забезпечення їх позову до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 і ОСОБА_2 звернулися до суду зі спільним позовом до ОСОБА_3 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок пожежі будинку, в якому просять стягнути з відповідача на свою користь в рівних долях 1 403 341 гривню матеріальної шкоди, 100 000 моральної шкоди та судові витрати.
З метою забезпечення позовних вимог, позивачі просять накласти арешт на майно, що належить відповідачу, а саме: на ? частину земельної ділянки та, на 6/100 частини домоволодіння за адресою: АДРЕСА_1.
Дослідивши матеріали справи, прихожу до висновку, що заява про забезпечення позову підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Згідно п. 1 ч. 1 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується накладенням арешту на майно, що належать відповідачеві.
Залежно від обставин справи суд може забезпечити позов повністю або частково (стаття 153 ЦПК України).
З доданих до позовної заяви копій державного акту на право власності на земельну ділянку від 12.05.2000 року та свідоцтва про право власності від 28.01.2004 року вбачається, що відповідачу належать ? частина земельної ділянки і 6/100 частини домоволодіння за адресою: АДРЕСА_1.
Таким чином, дослідивши матеріали справи та враховуючи розмір заявлених позивачами вимог, прихожу до висновку про необхідність накладення арешту на належне відповідачу майно у вигляді ? частини земельної ділянки та 6/100 частини домоволодіння за адресою: АДРЕСА_1, оскільки таке невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 151, 152, 153 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Задовольнити заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Накласти арешт на ? частину земельної ділянки за адресою: АДРЕСА_1, що належить ОСОБА_3.
Накласти арешт на 6/100 частини домоволодіння за адресою: АДРЕСА_1, що належить ОСОБА_3.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду подається до Апеляційного суду міста Києва через Печерський районний суд міста Києва протягом п‘яти днів з дня отримання копії ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду міста Києва через Печерський районний суд міста Києва протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя