Судове рішення #6401216

                                                                                    № 3 – 821 /09

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И


              23 жовтня 2009 року.                                             смт. Іваничі

                                           

      Суддя  Іваничівського районного суду Волинської області, Дильний Г.М., розглянувши матеріали справи, що надійшли від Іваничівського ВДАІ УМВС у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя  АДРЕСА_1, непрацюючого, одруженого, на утриманні двоє дітей,  -

за ст.  130  ч.   1  КУпАП

В с т а н о в и в :


    На розгляд Іваничівського районного суду надійшов адмінматеріал на ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинене правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП.  

    З протоколу серії АС № 032075 від 18.10.2009 року вбачається, що ОСОБА_1 18.10.2009 року о 12 год. 20 хв. керував власним  автомобілем «ВАЗ-21043» в с. Менчичі Іваничівського району, перебуваючи в  стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п.2.9 (А) ПДР.

    В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, щиро розкаявся, просить суворо не наказувати.  

    Ознайомившись з матеріалами справи, заслухавши пояснення правопорушника, приходжу до висновку, що в діях  ОСОБА_1 міститься склад правопорушення,  передбачений ст. 130 ч. 1  КУпАП. При накладенні стягнення обставин які б пом'якшували відповідальність правопорушника слід рахувати щире розкаювання винного. Обтяжуючих обставин не вбачаю. Вивчивши та дослідивши всі матеріали справи, беручи до уваги характер вчиненого правопорушення,  особу та майновий стан порушника, який позитивно характеризується по місцю  проживання, на утриманні має двоє дітей, а також те, що позбавлення права керування або накладення стягнення у виді штрафу поставить в скрутне становище ОСОБА_1 та членів його сім’ї, тому  вважаю за   доцільне  накласти стягнення у виді  громадських робіт.  

           На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 33-35,  221, 268,  283, 284 , 130 ч.  1   КУпАП, -

П  О С Т А Н О В И В :


    Визнати винним ОСОБА_1 в правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 130  КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення  у виді   50 (п’ятдесяти) годин громадських робі по місцю проживання.      

 

    Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

    Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подачі апеляційної скарги, протесту прокурора до апеляційного суду Волинської області через Іваничівський районний суд.

                 




             Суддя                                                            Г.М. Дильний

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація