Судове рішення #6414999

№2-О-46/2009 р.


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И



13 жовтня 2009 року         Володарський районний суд Донецької області у складі:

судді:                     Яковенко М.М.

при секретарі                              Болбат Н.І.


розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду смт.Володарське цивільну справу за заявою

ОСОБА_1  

Заінтересована соба: Управління Пенсійного фонду в Володарського району Донецької області

про

встановлення факту приналежності правоуставлюючого документу, -


в с т а н о в и в :


                Заявниця звернувся до суду за наступними підставами:  

В березні 1969 року заявниця була прийнята на працю в колгосп «Авангард» Свободненської с/р Волновахського району Донецької області, про що зроблений запис в трудовій книжці №332, виданій заявниці 27 березня 1969 року, в якій помилково прізвище заявниці зазначено як   «Должевська»   замість   «Дложевська»   внести зміни в цей правовстановлюючий документ у цей час заявниця не має можливості, тому  вимушена звертатися до суду з даною заявою. Установлення даного факту їй необхідно для призначення пенсії.

У судове засідання заявниця не з*явилася, але залишила суду заяву, в якій підтримала свої вимоги.

Представник 3-ої особи у судове засідання не з*явився, але залишив суду заяву в якій не заперечує проти вимог заявниці і просить суд розглянути справу у його відсутність, що дає суду можливість роглянути справу без його участі, на підставі наданих доказів.

Розглянувши письмові заяви заявниці, представника 3-ї особи, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що вимоги заявниці підлягають задоволенню в повному обсязі, оскільки її  доводи підтверджуються наявними в справі доказами:

-   -      відповідно до свідоцтва про народження, прізвище заявниці зазначено вірно, як   «Дложевська»;  

-   -      відповідно до витягу з Держреєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища, 13.12.1969 р. між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 був укладений шлюб, спільне прізвище яким було надано – ОСОБА_2. Шлюб був розірваний 28.09.1979 р. про що також мається запис у трудовій книжці №332;

-   -      відповідно до свідоцтва про шлюб ОСОБА_3, після одруження 20.10.1979 року, змінила прізвище на ОСОБА_1, про що свідчить відповідний запис в трудовій книжці;

-   -      згодом прізвище, в трудовій книжці №332 від 27.09.1969 року, заявниці з укладенням шлюбу було замінено на Крупко;

-    -      відповідно до трудової книжки, прізвище заявниці зазначено з помилкою замість   ОСОБА_3 - «Должевська»,  крім того ,  є запис завірений печаткою, щодо виправлення помилки в ім*ї з «Анни» на «Галина»;

-   -      відповідно до паспорту ОСОБА_1 народилася 04.05.1954 року в с. Свободне Волноваського р-ну Донецької області.

Таким чином, суд вважає, що необхідно встановити факт приналежності заявниці трудової книжки №332, виданої колгозпом «Авангард» Свободненської с/р Волновахського району Донецької області, 27.03.1969 року.

     Керуючись ст. 209, 213-215, 256 ЦПК України, суд, -


в и р і ш и в :

       Встановити факт приналежності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроджениці с. Свободне Волновахського району Донецької області трудової книжки №332, виданої  27 березня 1969 року колгоспом «Авангард» Свободненською с/р Волновахського району Донецької області.


     Заява про апеляційне оскарження може бути подана до Апеляційного суду Донецької області, через Володарский районний суд в термін 10 днів з дня його оголошення.

Апеляційна скарга може бути подана до Апеляційного суду м. Маріуполя Донецької області протягом 20 днів, у випадку подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів.      



Суддя                                                   М.М. Яковенко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація