Справа № 2-о-83/2009 року
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 жовтня 2009 року Канівський міськрайонний суд Черкаської області в складі:
головуючого Литвина В.М.
за участю секретаря Комендант Л.В.
заявника ОСОБА_1
представника
зацікавленої особи ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Каневі справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
В С Т А Н О В И В:
Заявник ОСОБА_1 звернулася в Канівський міськрайонний суд із заявою про встановлення факту належності їй договору купівлі-продажу від 08.06.1982 року посвідченого державним нотаріусом Канівської державної нотаріальної контори та зареєстрованого в реєстрі за № 842. Встановлення факту належності правовстановлюючого документу їй необхідно для оформлення права власності на придбаний житловий будинок з надвірними спорудами.
ОСОБА_1 в своїй заяві вказала, що 08.06.1982 року придбала у ОСОБА_3 житловий будинок з надвірними спорудами, що розташований в АДРЕСА_1. Нотаріусом було виявлено, що в правовому документі договорі купівлі-продажу допущено орфографічну помилку, так вказано ім'я заявника ОСОБА_4, а насправді правильне ім'я ОСОБА_1, що підтверджується усіма іншими особистими документами заявника.
Вказана помилка є суттєвою при оформленні права власності на придбаний нею житловий будинок з надвірними спорудами. Саме це змушує заявника звернутися до суду з відповідним позовом.
В судовому засіданні заявник ОСОБА_1 заяву підтримала та пояснила, що встановлення факту належності їй договору купівлі-продажу житлового будинку з надвірними спорудами, необхідно для оформлення права власності на придбане домоволодіння.
Просить суд встановити факт належності їй правовстановлюючого документу - договору купівлі-продажу житлового будинку з надвірними спорудами від 08.06.1982 року посвідченого державним нотаріусом Канівської державної нотаріальної контори та зареєстрованого в реєстрі за № 842.
В судовому засіданні представник зацікавленої сторони - ОСОБА_2 заяву визнала та підтвердила необхідність встановлення факту належності вказаних документів для оформлення права власності на придбане заявником домоволодіння, проти задоволення позову не заперечує.
Суд, вивчивши матеріали справи та вислухавши пояснення заявника, представника зацікавленої особи, вважає, що заява підлягає до задоволення.
Так, згідно паспорту серії НОМЕР_1, виданого Канівським МРВ УМВС України в Черкаській області 18.12.1996 року на ім'я ОСОБА_1, вбачається, що правильне ім'я заявника ОСОБА_1. Згідно свідоцтва про народження серії НОМЕР_2 від 07.07.1970 року та свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_3 від 10.02.1957р. - ім'я заявника ОСОБА_1.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 15, 60, 64, 212, п.6 ст. 256, ст. 259 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу задовольнити.
Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, проживаючої в АДРЕСА_1, - договору купівлі-продажу житлового будинку з надвірними спорудами від 08.06.1982 року посвідченого державним нотаріусом Канівської державної нотаріальної контори та зареєстрованого в реєстрі за № 842.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий В.М. Литвин