Справа № 2-3760/09
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без розгляду якщо
позивач подав заяву про залишення позову без розгляду
06 серпня 2009 року м. Харків
Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:
Головуючого: судді - Омельченко К.О.,
при секретарі – Забіякі Ю.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Комунального підприємства „Харківські теплові мережі” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та гарячу воду, -
в с т а н о в и в :
До початку судового засідання від представника позивача надійшло клопотання про залишення позовної заяви без розгляду, оскільки відповідач на час розгляду справи склав договір про реструктуризацію заборгованості.
На підставі викладеного та керуючись ч. 5 п. 1 ст. 207 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Цивільну справу за позовом Комунального підприємства „Харківські теплові мережі” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за опалення та гарячу воду залиши без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в Апеляційний суд Харківської області шляхом подання через Дзержинський районний суд заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів та апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя К.О. Омельченко
- Номер: 2-п/463/39/16
- Опис:
- Тип справи: на заяву про перегляд заочного рішення
- Номер справи: 2-3760/09
- Суд: Личаківський районний суд м. Львова
- Суддя: Омельченко Катерина Олексіївна
- Результати справи:
- Етап діла: Залишено без розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.08.2016
- Дата етапу: 01.09.2016