Справа № 2-6431/09
РІШЕННЯ
ІMEHEM УКРАЇНИ
05 серпня 2009 р. Дзержинський районний суд м. Харкова
в складі
головуючого судді Омельченко К.О.
при секретарі Забіякі Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Позивачка свої вимоги мотивувала тим, що між позивачкою та відповідачем 11 липня 2003 року міським відділом реєстрації актів громадянського стану 31 Харківського обласного управління юстиції був зареєстрований шлюб, про що було видано Свідоцтво про одруження І-ВЛ НОМЕР_1.
Від шлюбу мають дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка на даний час проживає з позивачкою.
Починаючи з жовтня 2006 року шлюбні відносини між позивачкою та відповідачем фактично припинилися, спільне господарство не ведеться.
Їх спільне життя не склалося, оскільки відповідач залишив позивачку під час вагітності у Харкові та поїхав до Москви, як він поясняв, працювати. За весь час перебування у Москві відповідач жодного разу не приїздив і не надсилав грошей на утримання своєї вагітної дружини, а згодом і дочки. З 2007 року позивачка з дочкою знаходиться на утриманні її батьків – ОСОБА_4, ОСОБА_5. Відповідач не бажає відновлювати шлюбні відносини, відмовляється утримувати позивачку та дочку.
Позивачка переконана, що відновлення спільного життя і збереження шлюбу не можливе і суперечить її інтересам.
Спору про поділ майна та місце проживання дитини немає.
В судовому засіданні позивачка повністю підтримала позовні вимоги щодо розірвання шлюбу з підстав, викладених в позовній заяві, просила суд їх задовольнити та шлюб розірвати.
Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав у повному обсязі.
Заслухавши сторони по справі, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що сім'я розпалася повністю, не може бути збережена і позовні вимоги підлягають задоволенню .
Встановлено, що любов та повага між сторонами відсутні. Шлюб фактично припинився, шлюбні відносини не підтримують та спільне господарство не ведуть і відновлювати не збираються. Враховуючи викладене, суд вважає, що сім'я сторін розпалася, примирення неможливе , а тому шлюб підлягає розірванню.
Керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України , ст.ст.88, 130, 174 ч.4, 212-215 ЦПК України, суд, -
вирішив :
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, укладений 11 липня 2003 року, про що зроблений запис НОМЕР_2 та зареєстрований у Міському відділі реєстрації актів цивільного стану №1 Харківського обласного управління юстиції - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 в доход держави 17 /сімнадцять/ грн., а ОСОБА_2 від витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копій до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя К.О. Омельченко