Судове рішення #6434730

справа №3-976/09

ПОСТАНОВА

Іменем України


15 жовтня 2009 року

Суддя Зборівського районного суду Тернопільської області Снігурський В. В. розглянувши матеріали, які надійшли від Зборівського відділення Козівської міжрайонної державної податкової інспекції ДПА України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1., проживає: с.АДРЕСА_1, приватного підприємця,

за ст. 163-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

згідно протоколу КН №673766, 03 вересня 2009 року о 14 год. 31 хв. під час перевірки діяльності приватного підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 ), після пред'явлення направлень на право проведення перевірки ПП. ОСОБА_1. від 31.08.2009р. № 5756/23-3 та № 5757/23-3, інспекторів податкової служби ОСОБА_2. та ОСОБА_3. не допущено до проведення перевірки і такими діями порушено п. 2, п. 8 ст. 11 Закону України „Про державну податкову службу в Україні".

ОСОБА_1. вини не визнала та пояснила, що у встановлений законом 10-денний термін вона не отримувала повідомлення про проведення планової перевірки. Крім цього вказала, що планова перевірка з аналогнічних питань проводилася у неї в лютому 2009 року та надала акт проведення цієї перевірки

Дослідивши та оцінивши матеріали адмінсправи вважаю, що в діях ОСОБА_1. відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 163-3 КУпАП, оскільки відповідно до ч.2, ч.4 ст.П' Закону України «Про державну податкову службу в Україні» планова виїзна перевірка проводиться за сукупними показниками фінансово-господарської діяльності платника податків за письмовим рішенням керівника відповідного органу державної податкової служби не частіше одного разу на календарний рік. Право на проведення планової виїзної перевірки платника податків надається лише у тому випадку, коли йому не пізніше ніж за десять днів до дня проведення зазначеної перевірки надіслано письмове повідомлення із зазначенням дати початку та закінчення її проведення.

Адмінматеріали не містять доказів того, що планова перевірка проводилася за письмовим рішенням керівника податкового органу і ОСОБА_1. була повідомлена про її початок письмово за 10 днів.

З метою планової перевірки питань проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявних торгових патентів і ліцензій приватного ПП ОСОБА_1. були видані направлення на перевірку від 31.08.2009 р. Однак акт податкової перевірки від 11.02.2009 р. свідчить, що планова перевірка приватного підприємця ОСОБА_1. з цих же питань була проведена протягом року.

Таким чином ОСОБА_1., якій не було відомо про повторну планову податкову перевірку, в своїх діях керувалася законом, в її діях відсутня суб'єктивна сторона адміністративного правопорушення, а тому адміністративна справа підлягає закриттю .

На підставі наведеного, керуючись ч.1 ст.247, ст.ст.283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративну справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити у зв'язку з відсутністю складу даного адміністративного правопорушення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови, шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Тернопільської області через Зборівський районний суд.

Суддя підпис                     Копія вірно

Суддя Зборівського

 районного суду                            В.В.Снігурський


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація