Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #64374491

Справа № 128/3318/16-ц Провадження № 22-ц/772/1594/2017Головуючий в суді першої інстанції Бондаренко О. І.

Категорія 47Доповідач Іващук В. А.




АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ВСТУПНА ТА РЕЗОЛЮТИВНА ЧАСТИНИ

06 червня 2017 рокум. Вінниця



Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Вінницької області в складі:


головуючогоІващука В.А.,

суддів:Ковальчука О.В., Якименко М.М.,

при секретаріКирилюк Л.М.,


розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_7 до ОСОБА_8 про визнання права власності на 47/100 частки земельної ділянки,

за апеляційною скаргою ОСОБА_7 на ухвалу Вінницького районного суду Вінницької області від 4 травня 2017 року,

у х в а л и л а:

Апеляційну скаргу ОСОБА_7 відхилити.

Ухвалу Вінницького районного суду Вінницької області від 4 травня 2017 року у цій справі про роз'яснення рішення суду залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та протягом двадцяти днів може бути оскаржена у касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Судді: В.А. Іващук

О.В. Ковальчук

М.М. Якименко

  • Номер: 22-ц/772/1594/2017
  • Опис: за матеріалами заяви Дехтяра Анатолія Даниловича про роз’яснення рішення Вінницького районного суду Вінницької області від 28.10.2016 року по справі за позовом Дехтяра Анатолія Даниловича до Дехтяр Олени Іванівни про визнання права власності на 47/100 частки земельної ділянки
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 128/3318/16-ц
  • Суд: Апеляційний суд Вінницької області
  • Суддя: Іващук В.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.05.2017
  • Дата етапу: 06.06.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація