Судове рішення #6439806

справа №3-907/09

ПОСТАНОВА

Іменем України 05   жовтня 2009 року

Суддя Зборівського районного суду Тернопільської області Снігурський В. В. розглянувши у м. Зборові матеріали, які надійшли від Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який проживає   за адресою: с. АДРЕСА_1, не працює, -

за ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

15 вересня 2009 року о 05 год. 50 хв. на водоймі біля села Глядки Зборівського району Тернопільської області, ОСОБА_1. ловив рибу забороненим знаряддям лову - сіткою ставною та виловив 3 плітки загальною вагою 0,340 кілограм , завдавши матеріальної шкоди на суму 30 гривень 60 копійок і такими діями порушив ст. 63 Закону України „Про тваринний світ", п.3.15. Правил любительського і спортивного рибальства України.

Вина ОСОБА_1. у вчиненні адмінправопорушення доводиться матеріалами адмінсправи:

протоколом про адміністративне правопорушення №000507 від 15 вересня 2009 року, який засвідчує місце час і подію порушення, факт вилучення знарядь і засобів вчинення правопорушення. Акт зважування риби від 15 вересня 2009 року та розрахунок матеріальної шкоди, проведений відповідно до такс, затверджених Постановою КМ України №32 від 19.01.1998 року, підтверджує факт заподіяння шкоди в сумі 30 гривень 60 копійок.

Відповідно до вказного вище протоколу виловлена риба після зважування була залишена порушнику, а знаряддя лову вилучено та згідно матеріалів справи здані на зберігання на склад Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Тернопільській області.

За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1. містяться ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто грубе порушення правил рибальства, і тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Заподіяна шкода підлягає стягненню з порушника до місцевого бюджету у відповідності до ст. 40 КУпАП.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.40,283,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу 340 (триста сорок) гривень.

Знаряддя і засоби вчинення правопорушення - сітки ставні розміром 28м х 1.5м з вічками 40х40мм, розміром 31м х 1.5м. з вічками 40x40 мм, розміром 81м х 1.50м з вічками 40х40мм, які знаходяться на зберіганні у Головному державному управлінні охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Тернопільській області, що за адресою: М.Тернопіль, вул. Микулинецька 111а, конфіскувати.

Стягнути з ОСОБА_1 30 гривень 60 копійок завданих збитків в користь держави.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови, шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Тернопільської  області через Зборівський районний суд.

Суддя       підпис

З оригіналом згідно:

Суддя Зборівського
районного суду     В.В.Снігурський

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація