Судове рішення #64411713


Ічнянський районний суд Чернігівської області

м. Ічня, вул. Коваля, 10, 16700, (04633) 2-15-58


Справа № 1-35/10

В И Р О К


І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 червня 2010 р. Ічнянський районний суд Чернігівської області

в складі:

Головуючого судді – Головченко М.М.

при секретарі – Мошенець Л.М.

з участю прокурора – Королюк І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ічня справу про обвинувачення

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не працюючого, раніше не судимого, в скоєнні злочину, передбаченого ст. 309 ч.1 КК України

В С Т А Н О В И В:

Підсудний ОСОБА_1 являючись споживачем наркотичних засобів 20 вересня 2009 року близько 10год.30хв. приїхав попутним транспортом до поля поблизу с. Южне Ічнянського району, де раніше був здійснений посів снотворного маку. Зайшовши на поле назбирав майже повний поліетиленовий пакет голівок (коробочок) маку вийшов з поля на ґрунтову дорогу, де в 11год. був затриманий працівниками міліції.

Згідно висновку експерта № 875(х) від 8.10.2009року маса макової соломи 406,6гр. вилучена в підсудного ОСОБА_1 та надана на дослідження має ботанічні ознаки рослин виду мак снотворний, містить наркотично-активні алкалоїди опію морфін та кодеїн і є особливо небезпечним наркотичним засобом – маковою соломкою.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в пред’явленому обвинуваченні визнав повністю і показав, що він являється споживачем наркотичних засобів і від незнайомих людей дізнався, що в ічнянському районі Чернігівської області, поблизу с. Южне здійснюють посів снотворного маку. 20 вересня 2009року близько 10год.30хв. до вказаного поля приїхав на попутному транспорті. Зайшовши наполе назбирав плоди коробочок маку в поліетиленовий пакет, а коли вийшов з поля на ґрунтову дорогу був затриманий працівниками міліції. Наркотичну речовину збирав для власного вживання, мети збуту не було. В скоєному щиро розкаюється.

Відповідно до ст..299 КПК України інші докази в судовому засіданні не досліджувались, оскільки проти їх дослідження ніхто із учасників судового розгляду не заперечував і ніким не оспорювались.

Таким чином, допитавши підсудного, вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в судовому засіданні доведена вина підсудного ОСОБА_1 у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту і його дії суд кваліфікує за ст. 309 ч1 КК України.

При виборі виду і міри покарання підсудному суд враховує, що він раніше не судимий, вину визнав повністю і в скоєному щиро кається, за місцем проживання характеризується посередньо.

З урахуванням викладеного суд приходить до висновку, що виправлення підсудного ОСОБА_1 можливе без реального відбування покарання, а тому відносно нього необхідно призначити покарання у вигляді позбавлення волі в межах санкції статті, звільнивши його від відбування покарання з іспитовим строком два роки на підставі ст. 75 КК України, поклавши на нього обов’язки, передбачені п.2,3 і 4 ст. 76 КК України. Міру запобіжного заходу утримання під вартою замінити на підписку про невиїзд, звільнивши з-під варти із залу суду.

Стягнути з підсудного, як винної особи витрати за проведення експертизи в сумі 315грн.65коп. , а речові докази по справі знищити.


Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд

З А С У Д И В:

ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ст. 309 ч.1 КК України і призначити покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Згідно ст. 75 КК України звільнити осудженого ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання з іспитовим строком два роки, якщо протягом іспитового строку він не вчинить нового злочину.

Відповідно до ст. 76 КК України покласти на осудженого ОСОБА_1 слідуючі обов’язки:

-не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції ;

-повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання;

-періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Міру запобіжного заходу осудженому ОСОБА_1 утримання під вартою замінити на підписку про невиїзд , звільнивши з-під варти в залі суду, яку залишити до набрання вироком законної сили.

Стягнути з осудженого ОСОБА_2 судові витрати за проведення експертизи в сумі 315грн. 65 коп.

Речові докази по справі: макову солому вагою 401,6гр., яка знаходиться на зберіганні в Ічнянському РВ УМВС– знищити.

На вирок на протязі 15 діб з дня його проголошення може бути подана апеляційна скарга в Чернігівський апеляційний суд через Ічнянський районний суд.



Суддя: М.М.Головченко






  • Номер: 5/785/88/16
  • Опис: клопотання Кожуховської Т.С. про перерахування строку ув'язнення
  • Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
  • Номер справи: 1-35/10
  • Суд: Апеляційний суд Одеської області
  • Суддя: Головченко М.М.
  • Результати справи: інше
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.01.2016
  • Дата етапу: 18.01.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація