УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"05" липня 2006 року
Колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Тернопільської області в складі:
головуючого - Декайла П.В.
суддів - Коструби Г.Ї., Крукевича М.Н.
за участю прокурора - Бурлаки Г.В.
розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Тернополі кримінальну справу за апеляційним поданням помічника прокурора міста Тернополя Сарахмана А.М. та апеляцією засудженої ОСОБА_1 на вирок Тернопільського міськрайонного суду від 06 травня 2006 року.
Цим вироком ОСОБА_1, 20 січня 1981 року
народження, уродженку АДРЕСА_1 Тернопільської області, українку, із середньою освітою, неодружену, непрацюючу, жительку міста Підгайці, АДРЕСА_2, раніше судиму:
1) 27 листопада 2002 року - за ч.2 ст,307, ч.2 ст.309 КК України на 2 роки позбавлення волі;
2) 28 квітня 2005 року Тернопільським міськрайонним судом за ч.2 ст.309 КК України із застосуванням ст.ст. 71, 72 КК України на 2 роки 6 місяців 25 днів позбавлення волі, -
засуджено за ч.2 ст.309 КК України на 2 роки 6 місяців позбавлення волі.
На підставі ст.ст. 71, 72 КК України ОСОБА_1 приєднано до покарання за даним вироком невідбуте покарання за вироком Тернопільського міськрайонного суду від 28 квітня 2005 року у виді і року позбавлення волі та остаточно визначено за сукупністю вироків покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.
Строк відбуття покарання ОСОБА_1 рахується з 18 лютого 2006 року.
Судом постановлено стягнути із ОСОБА_1 306 грн. судових витрат. В апеляційному поданні, поданому 22 травня 2006 року, помічник прокурора міста Тернополя ставить питання про скасування вироку та
Справа № 11а - 218, 2006 р. Головуючий у 1 інстанції - Щавурська Н.Б.
Категорія - ч.2 ст.309 КК України Доповідач - Декайло П.В.
2
постановлення нового вироку, яким призначити ОСОБА_1 покарання у вигляді 2 років 6 місяців позбавлення волі та на підставі ст. 71 КК України за сукупністю вироків призначити остаточне покарання у виді 4 років 6 місяців, оскільки суд призначив їй покарання, яке не відповідає ступеню тяжкості злочину та особі засудженої внаслідок м'якості
В апеляції засуджена ОСОБА_1, не оспорюючи кваліфікацію та доведеність вчиненого нею злочину, просить вирок Тернопільського міськрайонного суду від 06 травня 2006 року відносно неї змінити - із врахуванням повного визнання нею своєї вини у вчиненні злочину та щиросердечного розкаяння - пом'якшити їй міру покарання.
Апелянти, помічник прокурора міста Тернополя та засуджена ОСОБА_1 від своїх апеляційних вимог відмовилися.
Апеляції інших учасників процесу не подані.
На підставі наведеного, керуючись ст.364 КПК України, колегія суддів,-
УХВАЛИЛА:
Апеляційне провадження по кримінальній справі про засудження ОСОБА_1за апеляційним поданням помічника прокурора міста Тернополя Сарахмана А.М. та апеляцією засудженої ОСОБА_1 на вирок Тернопільського міськрайонного суду від 06 травня 2006 року - закрити, в зв'язку з відмовою апелянтів від поданих апеляцій.
Головуючий - підпис. Судді - два підписи.
Суддя апеляційного суд Тернопільської області
П.В. Декайло