Судове рішення #6476717

Справа № 2о-215/09

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И


2 жовтня 2009 р. Гайсинський районний суд  Вінницької області

в складі: головуючого – судді С.М. Дєдова,

при секретарі: Н.М. Отрошко,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Гайсині справу за заявою ОСОБА_1 (заінтересована особа Управління Пенсійного Фонду України в Гайсинському районі) про встановлення факту належності правовстановлюючих документів, -

Встановив:


17.09.2009 р. до суду подано цю заяву.

В судовому засіданні заявник, заявлені вимоги підтримав та пояснив, що у 1973 році він закінчив Уманський сільськогосподарський інститут імені О.М. Горького по закінченню якого отримав диплом про присвоєння кваліфікації вченого агронома в якому помилково вказали його прізвище ОСОБА_1, в подальшому, допускались аналогічні помилки при видачі йому трудових книжок та інших документів, тому з метою отримання пенсії за віком, просив встановити факт, що диплом серії НОМЕР_1 про присвоєння кваліфікації вченого агронома на ім`я ОСОБА_1, дві трудові книжки № 595 та НОМЕР_2 на ім`я ОСОБА_1, дві трудові книжки б/н та НОМЕР_3, військовий квиток НОМЕР_4, посвідчення донора НОМЕР_6, посвідчення водія серії НОМЕР_5 видані на російській мові на ім’я ОСОБА_2 належать йому, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, а ОСОБА_1, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є однією і тією ж особою, оскільки іншим шляхом встановити цей факт неможливо і встановлення даного факту має для нього юридичне значення, так як дозволяє йому реалізувати право на пенсійне забезпечення.

Представник Управління ПФ України у Гайсинському районі в судове засідання не з`явився, в поданій до суду письмовій заяві (а.с. 16) заявлені вимоги визнав, справу просив розглянути у його відсутність.

З`ясувавши позицію заявника, дослідивши матеріали справи, суд визнає заявлені вимоги повністю обґрунтованими з таких міркувань.

Відповідно до ч.1 п.6 ст. 256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, що зазначені в документі не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, зазначеними у свідоцтві про народження або в паспорті цієї особи.

Поясненнями заявника та матеріалами справи: паспортом (а.с.3), свідоцтвом про народження (а.с. 5) довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру (а.с.4) на ім’я ОСОБА_1, дипломом про вищу освіту (а.с. 11) та двома трудовими книжками (а.с. 22,25) на ім’я ОСОБА_1, двома трудовими книжками (а.с.23,24), військовим квитком (а.с.12), посвідченням донора (а.с.9) та посвідченням водія (а.с.10), що видані на російській мові на ім’я ОСОБА_2 достовірно доведено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, є однією і тією самою особою, а тому диплом серії НОМЕР_1 про присвоєння кваліфікації вченого агронома на ім`я ОСОБА_1, дві трудові книжки № 595 та НОМЕР_2 видані на ім`я ОСОБА_1, дві трудові книжки б/н та НОМЕР_3, військовий квиток НОМЕР_4, посвідчення донора НОМЕР_6, посвідчення водія серії НОМЕР_5 видані на російській мові на ім’я ОСОБА_2, - належать заявнику, і цей факт необхідно встановити на підставі п. 6 ст. 256 ЦПК України, оскільки,

Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 209, 213, 214, 215, 259 ЦПК України, -


Вирішив:


Заяву задовільнити повністю.

Встановити факт, що диплом серії НОМЕР_1 про присвоєння кваліфікації вченого агронома на ім`я ОСОБА_1, дві трудові книжки № 595 та НОМЕР_2 видані на ім`я ОСОБА_1, дві трудові книжки б/н та НОМЕР_3, військовий квиток НОМЕР_4, посвідчення донора НОМЕР_6 та посвідчення водія серії НОМЕР_5 видані на російській мові на ім’я ОСОБА_2, - належать ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження.

Рішення може бути оскаржене протягом десяти днів до апеляційного суду Вінницької області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення набирає чинності через десять днів після його проголошення, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. У разі подання заяви про апеляційне оскарження, але неподання у двадцятиденний строк апеляційної скарги, рішення суду набирає чинності після закінчення цього строку.


Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація