Судове рішення #64797
9/152

       ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

                  

07.08.06                                                                                           Справа  № 9/152

Суддя-доповідач Львівського апеляційного господарського суду  

Слука М.Г.

при підготовці апеляційної скарги відкритого акціонерного товариства „Берегівський дослідно-експериментальний завод діагностичного та гаражного обладнання” (далі ВАТ„Берегівський дослідно-експериментальний завод діагностичного та гаражного обладнання”) б/н від 22.07.06 р.

на постанову господарського суду Закарпатської області від 26.06.06 р.

у справі 9/152

за позовом Управління Пенсійного фонду в Берегівському районі, м. Берегово

до відповідача: ВАТ„Берегівський дослідно-експериментальний завод діагностичного та гаражного обладнання”, м. Берегово

про стягнення 10 528,56 грн.



встановив необхідність витребування належно завірених ксерокопій доказів.

Керуючись ст.ст. 165, 185, 190, 197, п.6 Розділу VІІ? „Прикінцевих та перехідних положень” КАС Украї?ни, суддя-доповідач Львівського апеляційного господарського суду -


У Х В А Л И В :


1.          Надіслати копії ухвали про відкриття апеляційного провадження особам, які беруть участь у справі.

2.          Направити позивачу копію апеляційної скарги

3.          Позивачу подати документально обґрунтований розрахунок позову по роках і місяцях, з зазначенням періоду виникнення боргу; докази в обґрунтування підстав виходу на пільгову пенсію кожного пенсіонера, його віку; докази реєстрації відповідача як страхувальника у фонді; відзив на апеляційну скаргу –до - 20.10.06 р.

4.          Відповідача зобов’язати документально обґрунтувати обставини викладені в апеляційній скарзі; подати контррозрахунок позову; докази відшкодування (сплати внесків); копію свідоцтва страхувальника; копію довідки про включення до ЄДРПОУ- до 20.10.06 р.

5.          Явка представників сторін на свій погляд. Про явку чи неявку представників сторін повідомити суд письмово.

6.          Надіслати дану ухвалу особам, які беруть участь у справі.

Сторони користуються правами та обов’язками, передбаченими ст.ст. 49, 51 КАС України.




                    Суддя –доповідач

Львівського апеляційного господарського суду                                                  М.Г. Слука

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація