ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
_________________________________________________________________________________________________________
УХВАЛА
08.08.06 Справа № 1/102-64А
Суддя Львівського апеляційного господарського суду Давид Л.Л. –доповідач у справі, розглянувши матеріали апеляційної скарги Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за вих. № 147.17/414 від 28.07.2006 р.
на постанову Господарського суду Волинської області від 19.07.2006 року
у справі № 1/102-64А
за позовом Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Луцьк, Волинська область
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю “Зустріч”, м. Луцьк, Волинська область
про стягнення 7147,83 грн. штрафних санкцій за невиконання нормативу працевлаштування інвалідів у 2005 році,
В С Т А Н О В И В :
Учасниками адміністративного процесу є Позивач –Волинське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Відповідач –Товариство з обмеженою відповідальністю “Зустріч”.
Постановою Господарського суду Волинської області від 19.07.2006 року у справі № 1/102-64А відмовлено в задоволенні позовних вимог Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів , м. Луцьк, Волинська область (надалі –Позивач) до Товариства з обмеженою відповідальністю “Зустріч”, м.Луцьк, Волинська область (надалі –Відповідач) про стягнення 7 147,83 грн. штрафних санкцій за невиконання нормативу працевлаштування інвалідів у 2005 році.
07 серпня 2006 року відкрито апеляційне провадження по справі.
Позивач –Волинське облане відділення Фонду соціального захисту івалідів , не погодившись з винесеною постановою, подав апеляційну скаргу (за вих. № 147.17/414 від 28.07.2006 року) , в якій покликається на те , що оскаржувана постанова винесена з невірним застосування судом норм матеріального права , а саме: частиною першою ст. 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” від 21.03.1991 року передбачено норматив для працевлаштування інвалідів у розмірі чотирьох відсотків від середньооблікової чисельності працюючих, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця. Скаржник , стверджує , що Відповідачем робоче місце не створено , а факт звернення останнього зі звітами по формі №3ПН до міського центру зайятості не може свідчити про те, що ним вжито усіх можливих заходів по працевлаштуванню інвалідів, оскільки п.п. 5,14 Положення про робоче місце інваліда та про порядок працевлаштування інвалідів, затверджене постановою КМУ від 03.05.1995 року № 314 передбачено, що підприємства інформують центри зайнятості, місцеві органи соціального захисту населення та відділення Фонду соціального захисту інвалідів про створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, а також інформують державну службу зайнятості та місцеві органи соціального захисту населення про вільні робочі місця та вакантні посади , на яких може використовуватися праця інваліда. Отже відповідно до цього, на думку скаржника , Відповідачем вжито не всіх залежних від нього заходів по працевлаштуванню інвалідів.
Дані обставини, на думку апелянта, є безумовною підставою для скасування постанови Господарського суду Волинської області.
Суд вважає за необхідне зобов’язати Відповідача подати заперечення на апеляційну скаргу у відповідності до вимог ст.191 КАС України, зокрема, висловити свої міркування щодо розгляду справи в порядку письмового провадження.
Враховуючи наведене та керуючись, ст.ст. 165, 190, 197, п. п. 6,7 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень КАС України, -
суддя У Х В А Л И В :
1. Відповідачу до 15.08.2006 року подати заперечення на апеляційну скаргу з дотриманням вимог ст. 191 КАС України, в тому числі відомості про бажання взяти участь у судовому засіданні апеляційної інстанції. Подати суду докази (належним чином завірені) про створення робочих місць для працевлаштування інвалідів в 2005 році , докази атестації створених робочих місць , повідомленн про це службу зайнятості і обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів.
2. Сторонам до 15.08.2006 року вирішити питання про подання додаткових доказів з дотриманням вимог ст.195 КАС України та подати суду заяви про можливість розгляду справи в порядку письмового провадження у відповідності до ст.197 КАС України.
3. Направити копію апеляційної скарги Відповідачу по справі.
4. Ухвала надсилається учасникам адміністративного процесу для відома та виконання і оскарженню не підлягає.
5. Надіслати учасникам адміністративного процесу інформацію про їхні права та обов”язки .
Суддя-доповідач Л.Л.Давид