Справа № 2-«а»-539/2009р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
9 жовтня 2009 року Димитровський міський суд Донецької області у складі:
головуючого – судді Клепка Л.І.,
при секретарі Мушинській М.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Димитров цивільну справу за скаргою ОСОБА_1 до інспектора дорожньо-патрульної служби взводу ДПС батальйону ДПС прапорщика міліції ОСОБА_2 про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 11.08.2009 року,-
В С Т А Н О В И В :
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду зі скаргою до інспектора дорожньо-патрульної служби взводу ДПС батальйону ДПС прапорщика міліції ОСОБА_2 про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 11.08.2009 року.
В обґрунтування вимог вказав, що постановою інспектора ДПС прапорщика міліції ОСОБА_2 від 11.08.2009 року його було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 грн. Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 11.08.2009 року він, керуючи автомобілем «КІА РІО», державний номерний знак НОМЕР_1, о 12 год. 25 хв. на 420 км. автошляху Знам’янка-Луганськ-Ізварине, в порушеннях вимог п.8.5.1 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №1306 від 10.10.2001р не зайняв відповідне крайнє праве положення на проїзній частині для руху в цьому напрямку, при цьому пересік суцільну лінію розмітки, чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 122 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вказуючи на необґрунтованість та незаконність зазначеної постанови та неправомірність дій відповідача, позивач просить суд визнати дії відповідача неправомірними і скасувати зазначену постанову.
Сторони до судового засідання не з'явилися, про місце і час розгляду справи повідомлені належним чином.
Від позивача ОСОБА_1 на адресу суду надійшла письмова заява про залишення позову без розгляду.
Дослідивши заяву позивача,, суд вважає, що вона підлягає задоволенню, оскільки не суперечить нормам чинного процесуального законодавства, не порушує чиїсь права чи законні інтереси і у відповідності з частиною 1 пунктом 5 статті 207 ЦПК України є однією з підстав залишення заяви без розгляду.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст. 160, 165, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд-
У Х В А Л И В :
Скаргу ОСОБА_1 до інспектора дорожньо-патрульної служби взводу ДПС батальйону ДПС прапорщика міліції ОСОБА_2 про визнання дій неправомірними і скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 11.08.2009 року залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя