Справа № 3-1180/2009
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 листопада 2009 року Суддя Тернівського міського суду Дніпропетровської області Пономаренко І.П., ознайомившись з матеріалами справи про адміністративне правопорушення, що надійшли з Тернівського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
При розгляді матеріалу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП було встановлено, що по даній справі, відповідно до ст. 254 КУпАП України не складений протокол про адміністративне правопорушення.
Таким чином, суд позбавлений можливості розглянути справу про адміністративне правопорушення у наявності тільки рапорту працівника міліції.
У зв'язку з чим, матеріал про адміністративне правопорушення підлягає поверненню начальнику Тернівського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області для належного оформлення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 256 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
Матеріал про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП повернути начальнику Тернівського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області для належного оформлення.
Суддя І.П.Пономаренко