Судове рішення #649277
Справа №3-837/2007 рік ПОСТАНОВА

Справа №3-837/2007 рік ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 лютого 2007 року                                                                                          місто Джанкой

Суддя Джанкойского міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Онищенко Т.С., розглянувши адміністративний матеріал у відношенні громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, що мешкає за адресою: місто Джанкой, АДРЕСА_1; у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

Громадянин ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 о 10 годин 00 хвилин рухаючись на автодорозі "Харьків - Сімферополь - Севастополь" та управляючи автотранспортним засобом - автомобілем марки ВАЗ 2106, державний номерний знак НОМЕР_1 порушив правила дорожнього руху (п. 10.5) - при пройду перехрестя та виконання повороту на ліво виїхав на на смугу зустрічного руху, чим вчинив правопорушення передбачене частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про що був складений протокол НОМЕР_2 про адміністративне правопорушення.

Громадянин ОСОБА_1 в суд з'явився, вину свою у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення визнав, що підтверджується його письмовими поясненнями у протоколі.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд вважає, що в діях громадянина ОСОБА_1 містяться ознаки правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення правил обгону.

Обставин, що пом'якшують або обтяжують відповідальність громадянина ОСОБА_1, судом не встановлено.

Враховуючи викладене суд вважає можливим, у відповідності зі частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, застосувати до громадянина ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Керуючись статтями 24,283,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

Признати громадянина ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, притягнути його до адміністративної відповідальності і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Постанова судді оскарженню не піддягає

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація