Судове рішення #6498811

                                            Справа 2-23\09

                                             У Х В А Л А

                                              ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ


     3 листопада    2009  року Київський районний суд м. Полтави в складі:

     головуючого – судді  Васильєвої Л.М.

     при секретарі – Шелестіній О.А.

     з участю адвоката  ОСОБА_4.

     розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом     ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання батьківства  та стягнення аліментів, суд ,

                                        В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом  до відповідача про визнання батьківства відносно її доньки, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

У судовому засіданні представник відповідача, адвокат ОСОБА_4.  заявив  клопотання про призначення повторної  комісійної судово-генотипоскопічної експертизи , проведення якої доручити  Бюро судово-медичної експертизи Управління охорони здоров»я Донецької облдержадміністрації.

Посилався на те, що проведені по справі  дві судово-генотипоскопічні експерти  проведені з порушенням Інструкції про проведення судово-медичної експертизи затвердженої наказом МОЗ України № 6 від 17.01.1995року.

ОСОБА_1 не  заперечує проти  задоволення заявленого клопотання.

         Проведення  експертиз по справі за клопотанням учасників судового розгляду  є доказом, який сторона бажає надати суду. Відповідно до ч. 1 ст. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, що беруть у справі, є складнощі, суд зобов»язаний витребувати такі докази.

         Ухвалою суду проведення такої експертизи  вже доручалось  Головному бюро судово-медичної експертизи м. Київ, але справа повернута суду без висновку експерта так як вказана установа тимчасово припинила проведення такого роду експертиз.

         При таких обставинах суд вважає за необхідне призначити комісійну експертизу, проведення якої доручити Бюро судово-медичної експертизи Управління охорони здоров»я Донецької облдержадміністрації.

    Сторони надали суду заяву про те, що вони згодні з умовами проведення експертизи, які визначені  Бюро судово-медичної експертизи Управління охорони здоров»я Донецької облдержадміністрації про що надали суду відповідні заяви.

         Керуючись ст. 143 -144 , п.5 ч.1 ст. 202  ЦПК України, суд,

                                                  У Х В А Л И В:

         Призначити по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання батьківства та стягнення  аліментів комісійну судово- генотипоскопічну експертизу  проведення якої доручити Бюро судово-медичної експертизи Управління охорони здоров»я Донецької облдержадміністрації ( м. Донецьк, пр. Ілліча, 14) ,  попередивши  експертів по ст.ст. 384, 385 КК України про відповідальність за дачу завідомо неправдивого висновку та за відмову від виконання покладених на них обв”язків.

     

На вирішення експертів  поставити наступне запитання:

          Чи є ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2  року народження біологічним батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3  року народження ?

          Експертизу провести у строки, передбачені  Законом України“ Про судову експертизу»  та  з урахуванням умов, які зазначені експертною установою і згодою сторін по справі з цими умовами.

          Оплату проведення експертизи покласти на  ОСОБА_2

( АДРЕСА_1 тел. НОМЕР_1).

           Зобов»язати ОСОБА_2 надати  для проведення експертизи необхідні  матеріали.

           Надати експертам матеріали цивільної справи.

           Покласти на ОСОБА_2  витрати пов»язані  з  виїздом  позивача ОСОБА_1 з малолітньою дитиною, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження  для відібрання зразків , які потрібні  проведення експертизи до експертної установи , зручним для малолітньої дитини  способом.

Провадження в справі зупинити до отримання висновку експертизи.

Заява про апеляційне оскарження ухвали в частині зупинення провадження  по справі може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через Київський районний суд м. Полтави  шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження  протягом п”яти днів з дня її проголошення . Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом десяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.



 Суддя                                                                   Л.М. Васильєва



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація