Справа №3-135/07 ПОСТАНОВА
07 лютого 2007 року.
Голова Підгаєцького районного суду Тернопільської області Кунець І.М.
розглянувши матеріали, які надійшли від 4-МРВ ДАІ УМВСУ в Тернопільській
області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1.
за ст. 130 ч.І Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 07 січня 2007 року близько 22 год. 40 хв., керував транспортним засобом марки ЗАЗ-110206 номерний знак НОМЕР_1, в с.Мужилів Підгаєцького району з ознаками алкогольного сп'яніння, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена протоколом про адміністративне правопорушення НОМЕР_1 та визнанням своєї вини самим правопорушником.
За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.І КпАП України, і тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності.
Враховуючи, що ОСОБА_1 щиро розкаявся в скоєному, що є пом'якшуючою відповідальність обставиною, суд вважає за можливе накласти на нього стягнення у вигляді мінімального штрафу.
На підставі наведеного керуючись ст.ст. 7,33,34 ч.І ст.130, ст.283 п.1, ч.І ст.284 КУпАП.-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.І КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян тобто в сумі 255 грн.
Постанова являється остаточною і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративні правопорушення не підлягає.