Справа № 3-2362
2009 року
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 жовтня 2009 року м. Сарни
Суддя Сарненського районного суду Рівненської області ДОВГИЙ І.І., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого
за ч.2 ст. 126 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 19 вересня 2009 року о 18 годині 40 хвилин в смт. Клесів Сарненського району Рівненської області по вул. Центральній, керував транспортним засобом марки «Урал», що має номерний знак 15-34 РВО, не маючи права керування транспортним засобом тобто без посвідчення водія, чим порушив Правила дорожнього руху України.
Правопорушник скоїв своїми діями адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 126 КУпАП.
В судове засідання 09 жовтня 2009 року правопорушник не з’явився, хоча про час та місце слухання справи був сповіщений згідно повідомлення про вручення поштового відправлення.
Вина правопорушника у скоєнні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ВК №040333 від 19 вересня 2009 року, в якому є власноручні пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності , про те, що керував транспортним засобом без посвідчення водія.
Враховуючи викладене, на підставі досліджених доказів, суд приходить до висновку про можливість застосування щодо особи більш м»якого виду адміністративного стягнення, передбаченого санкцією ч.2 ст.126 КУпАП, у виді штрафу, визначивши його розмір ближче до нижчої межі санкції, що приятиме подальшому вихованню особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, та запобіганню вчиненню нею нових правопорушень.
На підставі викладеного ч.2 ст.126 КУпАП, керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, суддя , -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.126 КУпАП і накласти вид адміністративного стягнення – штраф в сумі 510 (п’ятсот десяти) гривень.
Копію постанови протягом трьох днів вручити особі, щодо якої її винесено.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ : підпис копія вірна
СУДДЯ САРНЕНСЬКОГО
РАЙОННОГО СУДУ ОСОБА_2