Судове рішення #6520797


Справа № 2-1035                  2009 р.                                                                                  


ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ  


16 березня 2009 року         Галицький районний суд міста Львова  


в складі :  

головуючого – судді  -  Ванівського О.М.  

при секретарі      -    Грицко Р.Р.  

розглянувши у судовому засіданні в місті Львові в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  

 

в  с  т  а  н  о  в  и  в  :  

 

ОСОБА_1 звернувся в суд із позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 14.05.1989 р. у Палаці урочистих подій м.Львова, актовий запис №1023, посилаючись на те, що спільне життя не склалось у зв’язку з невідповідністю характерів та різними поглядами на життя. Подальше спільне життя і збереження шлюбу не можливе і буде суперечити їх інтересам та інтересам їхніх дітей. Спільного господарства із відповідачем вони не ведуть. Від спільного шлюбу із відповідачем у них народилось двоє дітей: ОСОБА_3 та ОСОБА_4. У зв’язку з цим він просить суд шлюб розірвати.  

В судовому засіданні ОСОБА_5 позов підтримав та дав пояснення аналогічні змісту позовної заяви.  

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилася, хоча належним чином була повідомлена про дату, час та місце розгляду справи, що підтверджується поштовим повідомленням про вручення.   Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України на підставі наявних у справі доказів.  

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, письмові заперечення відповідача, з’ясувавши дійсні обставини справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.  

Відповідно до ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.  

Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 14.05.1989р. у Палаці урочистих подій м.Львова, актовий запис №1023,  що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу(а.с.4). Від шлюбу народилось двоє дітей: ОСОБА_3, 9 травня 1992р.н. та ОСОБА_4, 5 квітня 1999р.н. (а.с.10)  

Як пояснив в судовому засіданні позивач, спільне життя із відповідачем не склалось у зв’язку з невідповідністю характерів та різними поглядами на життя. Подальше спільне життя і збереження шлюбу не можливе і буде суперечити їхнім інтересам та інтересам їхніх дітей. Збереження сім’ї і примирення між ними неможливе остаточно.  

Враховуючи пояснення позивача, письмові заперечення відповідача, з’ясувавши дійсні обставини справи, суд  приходить до висновку, що позовна заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі чоловіка, примирення між сторонами неможливе, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б їх інтересам та інтересам їх неповнолітніх дітей.  

Керуючись ст. ст. 10, 11, 174, 209, 212, 214-215, 218, 224 ЦПК України, ст.ст.110,112 СК України, суд  

в и р і ш и в :  

Позов ОСОБА_1 задоволити.  

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 14.05.1989р. у Палаці урочистих подій м.Львова, актовий запис №1023.  

Стягнути з ОСОБА_2 в користь ОСОБА_1 – 8,50 грн. судового збору та 7,50 витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.  

Стягнути при реєстрації розірвання шлюбу в дохід держави з ОСОБА_1 - 17 гривень, звільнивши від сплати ОСОБА_2.  

Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Галицький районний суд м. Львова шляхом подачі протягом десяти днів з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.  

Заочне рішення може бути переглянуте Галицьким районним судом м. Львова за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.  



Суддя             О.М.Ванівський  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація