Судове рішення #6522261

Справа №2-2079/2009р.  


РІШЕННЯ  

іменем України  



12 жовтня 2009 р.  


Стрийський міськрайонний суд Львівської обл.  

в складі:     головуючого-судді       Бораковського В.М.  

при секретарі         Кухтій О.Й.  


розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Стрию справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -  


встановив:  


Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 02.02.2005р. Від спільного подружнього життя у сторін дітей немає.  

В обґрунтування позовних вимог позивач покликається на те, що шлюб з відповідачем виявився невдалим, між ними постійно виникали сварки та суперечки, причиною яких було те, що відповідач зловживає спиртними напоями. 3 15.05.2009р. відповідач перейшов жити у свою квартиру в м. Стрию, і з того часу вони живуть окремо, подружні стосунки не підтримують, спільного господарства не ведуть, сім’я їхня фактично розпалась, вона прийшла до висновку, що поновити нормальне сімейне життя з відповідачем вже неможливо.  

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала, покликаючись на викладені в позові обставини і просить суд їх задоволити.  

Відповідач проти задоволення позовних вимог не заперечив.  

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають до задоволення, оскільки сторони тривалий час не проживають разом, не підтримують жодних стосунків, поновлення їх не можливе, подальше збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, тому шлюб слід розірвати.  


Керуючись ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України, ст.ст. 110 – 112 СК України, суд –  



вирішив:  


Позов задоволити.  

Розірвати шлюб, зареєстрований 02.02.2005р. в Кавській сільській раді, Стрийського району, Львівської області, між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, актовий запис №2.  

При оформленні розлучення в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 8 (вісім) гривень 50 коп. держмита в дохід держави.  

Рішення можна оскаржити до апеляційного суду Львівської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  

Рішення виготовлено в одному примірнику і має силу оригіналу.  





ОСОБА_3 Бораковський  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація