Справа № 3-2014
2009 рік
П О С Т А Н О В А
І М` Я М У К Р А Ї Н И
30 жовтня 2009 року Суддя Енергодарського міського суду Запорізької області Ткаченко І.М., розглянувши матеріал, який надійшов від ДАІ УМВС України в Запорізькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
Прізвище, ім’я, по батькові: ОСОБА_1,
Рік народження: ІНФОРМАЦІЯ_1.,
Місце народження: м. Тбілісі,
Місце роботи: не працює,
Місце проживання: АДРЕСА_1,
За ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
04.10.2009 року, о 22 годині 00 хвилин, в районі міського ринку на перехресті вулиць Комсомольська – Радянська в м. Енергодар Запорізької області, ОСОБА_1. керував скутером Honda в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п. 2.5 ПДР України.
У судове засідання правопорушник з’явився, свою провину визнав в повному обсязі.
Провина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом, поясненнями свідків, актом медичного огляду, обставинами встановленими у судовому засіданні, а саме поясненнями правопорушника.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що з урахуванням особи правопорушника, громадського значення скоєного правопорушення, відношення правопорушника до скоєного правопорушення, те що правопорушник не працює та не в змозі сплатити штраф, посвідчення водія правопорушник не має, необхідно притягти до адміністративної відповідальності у вигляді адміністративного арешту.
Керуючись ст. ст. 283, 284 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В:
Притягти ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КпАП України та призначити покарання у вигляді адміністративного арешту строком на сім діб.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя: _________________