- Відповідач (Боржник): Управління Державної міграційної служби України в Сумській області
- Позивач (Заявник): Абутарбуш Малік Ж.Б.
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
21 липня 2017 р. справа №818/1037/17
Суддя Сумського окружного адміністративного суду Бондар С.О., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Управління Державної міграційної служби України в Сумській області про скасування рішення та зобов'язання вчинити дії,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Управління Державної міграційної служби України в Сумській області про скасування рішення Державної міграційної служби України від 04.02.2014 №27-15 в частині відмови у визнанні громадянина Палестини ОСОБА_1 особою, яка потребує додаткового захисту та зобов'язати Державну міграційну службу України повторно розглянути заяву громадянина Палестини ОСОБА_1 в частині визнання особою, що потребує додаткового захисту в Україні.
Поданий адміністративний позов підлягає залишенню без руху, оскільки поданий з порушенням ст.106 КАС України.
За приписами п. 4 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
З матеріалів справи вбачається, що відповідачем у справі є Управління Державної міграційної служби України в Сумській області, проте, в позові зазначено про скасування рішення Державної міграційної служби України, яка не вказана в позові в якості відповідача.
Тому позивачу необхідно уточнити позовні вимоги та правильно вказати відповідачів у справі.
Крім того, позивач просить скасувати рішення Державної міграційної служби України від 04.02.2014 №27-15, проте вказане рішення не додано до позовної заяви. Також позивачем не додані докази пропуску строку звернення до суду, враховуючи, що він оскаржує рішення 2014 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись ч. 1 ст. 108 КАС України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Державної міграційної служби України в Сумській області про скасування рішення та зобов'язання вчинити дії - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви до 04.08.2017 р.
У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною та підлягає поверненню позивачу.
Копію даної ухвали направити особі, що звернулась із адміністративним позовом.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя C.О. Бондар
- Номер: 2-а/818/1084/17
- Опис: про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 818/1037/17
- Суд: Сумський окружний адміністративний суд
- Суддя: Бондар C.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.07.2017
- Дата етапу: 17.08.2017