Справа № 1-447/2009
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 листопада 2009 р. Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
в складі головуючого – судді: Філоненко С.О.
при секретарі Куліковій В.В.
з участю прокурора Бойка Ю.С.
та адвоката ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Олександрії справу про обвинувачення ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в сел. Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області по АДРЕСА_1 українця, гр. України, освіта базова загальна середня, непрацюючого, немаючого судимості,
за ч. 3 ст. 185 КК України, –
ВСТАНОВИВ:
що підсудний 26 липня 2009 року біля 19 год. в сел. Нова Прага по АДРЕСА_2, вчинив крадіжку з проникненням в житло, завдав шкоду ОСОБА_3 на 113 гривень при слідуючих обставинах:
з метою крадіжки чужого майна прийшов до будинку ОСОБА_3, де шляхом пошкодження віконного скла, через отвір у вікні, проник в будинок, звідки викрав 113 гривень.
Визнаючи себе винним повністю підсудний показав, що 26.07.2009 року з метою крадіжки грошей, скориставшись відсутністю ОСОБА_3, розбивши скло у вікні її дому АДРЕСА_2 в сел. Нова Прага, він проник в дім, звідки викрав 113 гривень, які в подальшому витратив на спиртні напої та продукти харчування. До цього часу шкоду потерпілій не відшкодував.
Суд на підставі ч. 3 ст. 299 КПК України, з урахуванням думки учасників судового розгляду, визнав недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються і дійшов висновку, що підсудний винний у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, який кваліфікується за ознаками крадіжки, вчиненої 26 липня 2009 року близько 19 години в сел. Нова Прага по АДРЕСА_2, що належить ОСОБА_3, якою завдав шкоду ОСОБА_3 на 113 гривень.
При призначенні покарання суд враховує, що вчинено тяжкий злочин, особу підсудного, який характеризується посередньо, не працює.
В якості пом’якшуючої відповідальність обставини суд визнає щире каяття підсудного.
Обтяжуючих відповідальність обставин не встановлено.
Вказане свідчить про те, що підсудний заслуговує покарання у виді позбавлення волі, але може бути звільнений від його відбуття з випробуванням, тобто з приміненням ст. 75 КК України.
По справі потерпілою ОСОБА_3 заявлений цивільний позов в сумі 113 гривень.
Суд вважає, що позов підлягає задоволенню повністю і підлягає стягненню з підсудного на користь потерпілої.
Речові докази і судові витрати по справі відсутні.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд –
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_2 визнати винним за ч. 3 ст. 185 КК України і призначити покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.
На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 2 (два) роки.
На підставі п. 4 ч. 1 ст. 76 КК України зобов’язати засудженого періодично з’являтися для реєстрації в орган кримінально-виконавчої системи.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 завдану шкоду в сумі 113 (сто тринадцять) гривень.
Запобіжний захід засудженому, до набрання вироком чинності, залишити підписку про невиїзд.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 15 діб з моменту його проголошення.
Головуючий: