Судове рішення #6542492


Справа № 2-188\09

У Х В А Л А  

про залишення  позовної заяви  без руху  


24 квітня 2009 року                                                                                        м. Перечин  


Суддя Перечинського районного суду Закарпатської області Шешеня М.О., розглянувши  позовну заяву ОСОБА_1 до Тур»я ОСОБА_2 сільської ради та Тур»я ОСОБА_2 психоневрологічного інтернату Перечинського району   про  стягнення грошових коштів,-


В С Т А Н О В И В :  


Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом, у якому просить  стягнути з Тур»я ОСОБА_2 сільської ради та Тур»я ОСОБА_2 психоневрологічного інтернату Перечинського району 67235 грн. боргу, посилаючись на те, що її брат – ОСОБА_3 з 15.04.2004 року перебував на повному державному утриманні в ОСОБА_2 психоневрологічному інтернаті. 28 лютого 2008 року вона та її брат продали квартиру в м.Ужгороді за сто тисяч гривень, з яких  25000 грн. було передано їй, а 75000 грн. перераховано брату на рахунок комерційного банку «Коопінвестбанк». Представником хворого брата  був директор інтернату ОСОБА_4  Через чотири місяці після продажу квартири, а саме 01.06.2008 року брат помер і позивачка успадкувала за померлим братом його спадкове майно. Однак, ОСОБА_4 на підставі рішення ОСОБА_2 сільської ради незаконно зняв та розпорядився коштами її померлого брата у сумі 67235 грн. на користь інтернату. В зв»язку з цим, просить визнати незаконним рішення ОСОБА_2 сільської ради від 2008 року про надання дозволу директору ОСОБА_2 психоневрологічного інтернату ОСОБА_4 розпоряджатися в цілях інтернату коштами ОСОБА_3, стягнути з ОСОБА_2 психоневрологічного інтернату Перечинського району 65235 грн. та судові витрати.

Зазначений позов підлягає залишенню без руху, оскільки поданий з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України, а саме:





Згідно ч. 1 ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119 та ст. 120  цього Кодексу, або не сплачено судовий збір чи не оплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.

Тому, керуючись ст. 121 ЦПК України, суддя,-


У Х В А Л И В :


Позовну заяву  Закритого акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк» в особі філії «Закарпатське регіональне управління» Закритого акціонерного товариства  комерційного банку «Приватбанк» до   ОСОБА_5   про  стягнення 1489 грн. 12 коп. боргу – залишити без руху і надати термін для усунення недоліків до 31 жовтня 2008 року та роз»яснити, що в разі невиконання вимог ухвали позовна заява буде вважатися неподаною і підлягає поверненню.

 Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя:                                                                                    Шешеня М.О.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація