Судове рішення #6546662

                                                                                                              Справа № 3-1741/09


ПОСТАНОВА

12.11.2009р                                                                          м.  Вільнянськ


Суддя Вільнянського районного суду Запорізької області Кіяшко В.О., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Вільнянської міжрайонної податкової інспекції у Запорізькій області відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого: АДРЕСА_1, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_2. ідент. код в матеріалах відсутній,

у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого  ч.1 ст. 163-2 КпАП України, -

                               ВСТАНОВИВ:


08.10.2009р. старшим державним податковим інспектором відділу оподаткування юридичних осіб Вільнянської міжрайонної податкової інспекції у Запорізькій області Лещенко О.О. при перевірці СФГ ОСОБА_1 (юрид. адреса: Вільнянський район, с. Любимівка, вул. Молодіжна, 1), були виявлені правопорушення, а саме: несвоєчасна сплата узгодженого податкового зобов’язання по орендній платі з юридичних осіб терміном сплати 30.07.2009р., фактично сплачено 31.07.2009р. в сумі 608,47грн.

В суд правопорушник не з’явився про час та місце слухання справи був повідомлений належним чином, про що свідчить поштове повідомлення (а. с. 4), причину неявки суду не повідомив, в зв’язку з чим суд вважає можливим розглянути справу за його відсутності.

Вина правопорушника підтверджена матеріалами справи.

    З урахуванням досліджених доказів, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1.  винен у скоєнні правопорушення.

При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

   

    На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 33, 38, ч.1 ст. 163-2, 284  КУпАП, суд -

   

                                                                    ПОСТАНОВИВ:          

                       

ОСОБА_1 визнати винним за  ч.1 ст. 163-2 КпАП України та  призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі   85 гривень.


На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Запорізької області, протягом десяти днів з дня винесення постанови.


Суддя:                                 Кіяшко В.О.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація