Судове рішення #65479444

Справа № 3-952/11

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 жовтня 2011 р. м. Корюківка

Суддя Корюківського районного суду Чернігівської області Висоцька Н.В.,

при секретарі - Крапивній Г.В.,

розглянувши матеріали, що надійшли від Корюківського ВДАІ в Чернігівській області про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, раніше притягувався до адміністративної відповідальності за ч.1, ч.2 ст.130 КУпАП, за ч.3 ст.130 КУпАП притягувався 02.08.2011 року,-

за ч.3 ст.130 КУпАП, -

В С Т А Н О В И В:

Будучи раніше неодноразово притягнутим до адміністративної відповідальності за аналогічні правопорушення, 31 липня 2011 року о 19-й годині 25 хвилин в м. Корюківка по вул. Бібліотечній ОСОБА_1 керував мотоциклом марки “УРАЛ-63”, державний номерний знак НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах з ротової порожнини, почервоніння обличчя). Від проходження медичного огляду в установленому законом порядку відмовився. Своїми діями ОСОБА_1 порушив вимогу п.2.5 ПДР України, тобто скоїв правопорушення передбачене ч.3 ст.130 КУпАП.

З порушенням вимог ПДР України на місці складення протоколу ОСОБА_1 погодився, в судовому засіданні вину визнав повністю, підтвердив факт керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, розкаюється у скоєному.

Суд, приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП. Так в судовому засіданні було встановлено, що громадянинМирончук Б.О., будучи раніше неодноразово притягнутим до адміністративної відповідальності за аналогічні правопорушення, 31.07.2011 року керував мотоциклом, з явними ознаками алкогольного сп’яніння та в присутності двох свідків від проходження медичного огляду в лікарні та від застосування трубки “Контроль тверезості”- відмовився.

Вина підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення серії СВ1 №125313, письмовим поясненням ОСОБА_1, копією постанови Корюківського районного суду про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, журналом карток з даними про реєстрацію транспортного засобу.

За таких умов суд приходить до висновку про накладення стягнення в межах санкції ч.3 ст.130 КУпАП у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів без застосуванням додаткового стягнення у виді оплатного вилучення транспортного засобу мотоцикла марки “УРАЛ-63”, державний номерний знак НОМЕР_1, так як він не є його власником.

Керуючись ст. 33, ст. 221, п.1 ч.1 ст. 284, ч. 3 ст.130 КУпАП , суд, -

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 3 ст.130 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на - 4 (чотири) роки, без оплатного вилучення транспортного засобу мотоцикла марки “УРАЛ-63”, державний номерний знак НОМЕР_2.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя: ОСОБА_2




  • Номер:
  • Опис: Керування транспортом у стані алкогольного сп'яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-952/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Висоцька Н.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.03.2011
  • Дата етапу: 08.04.2011
  • Номер: АП-952
  • Опис: Невиконання законних вимог посадових осіб органів державної податкової служби
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-952/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Висоцька Н.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.02.2011
  • Дата етапу: 22.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація