Категорія статобліку 2.11.1
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
69041, м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65 в
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
СПРАВИ ДО РОЗГЛЯДУ
09 листопада 2009 року Справа № 2а-6118/09/0870
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Стрельнікова Наталя Вікторівна, розглянувши матеріали адміністративного
позову: Фірма «КЗТ-Запоріжжя» ВАТ «Київзовніштранс», м. Запоріжжя
до відповідача: Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя
про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИВ:
Фірма «КЗТ-Запоріжжя» ВАТ «Київзовніштранс» звернулася із адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя, в якому просить суд визнати недійсним податкові повідомлення-рішення № 0006772307/2 від 10.08.2009 р., № 0006662307/2 від 10.08.2009 р., № 0006652307/2 від 10.08.2009 р. на загальну суму 100248,00 грн.
Суд вважає, що адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України.
В ході підготовчого провадження по справі були проведені такі підготовчі дії: з’ясовано коло осіб, які підлягають виклику в судове засідання, визначено факти, які необхідно встановити для вирішення спору, перелік документів, які необхідно подати сторонам тощо.
На підставі викладеного, суд вважає можливим закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст. ст. 100, 104, 107, 110, 121 КАС України, суддя,
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у Запорізькому окружному адміністративному суді за адміністративним позовом Фірми «КЗТ-Запоріжжя» ВАТ «Київзовніштранс» до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя, про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень.
2. Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду на 25 листопада 2009року о 10год. 00хв., яке буде проводитися суддею Стрельніковою Н.В.
одноособово, в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65 в.
3. Копії ухвали про відкриття провадження і призначення справи до судового розгляду надіслати особам, які беруть участь у справі разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов’язки.
4. Відповідачу направити копію позову Фірми «КЗТ-Запоріжжя» ВАТ «Київзовніштранс» з копіями доданих до нього документів та запропонувати відповідачу надати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються до 25 листопада 2009 р. Відповідачу також надати: копію рішення Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 02.08.2007 р.; акт про анулювання свідоцтва платника ПДВ та витяг з ЄДРПОУ щодо ТОВ «Компанія «Промтехконтинентальінвест».
5. Позивачу в судове засідання надати: відомості та документальне підтвердження сплати коштів за договорами з ТОВ «Компанія «Промтехконтинентальінвест».
6. Запропонувати сторонам надати в судове засідання всі наявні в них документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі.
7. Роз’яснити сторонам, що відповідно до ч. 3 ст. 122 КАС України, вони мають право заявити клопотання про розгляд справи за їх відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.В. Стрельнікова
Пам’ятка про права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі
Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі (ст.49 КАС України).
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Права та обов'язки сторін (стаття 51 КАС України).
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.