Судове рішення #6549782

           

                

          №3-968/2009  

П О С Т А Н О В А                                              

Іменем                     України                                    


19 серпня 2009 року   Суддя Миронівського районного суду Київської області  

ОСОБА_1,  

розглянувши справу про адміністративне правопорушення  

про притягнення до адміністративної відповідальності  

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1,  

  уродженця та   жителя  ІНФОРМАЦІЯ_2  

АДРЕСА_1,  

не працюючий  

за ст.130 ч.1 КУпАП,  


В С Т А Н О В И В :  

  30.07.2009р. близько 05 год. 05 хв. ОСОБА_2 В м.Києві по вулиці Ревуцького , 5а, керував транспортним засобом марки ГАЗ 3302 д.н.з. НОМЕР_1,  з явними ознаками алкогольного сп'яніння, від медичного освідування на стан алкогольного сп`яніння категорично відмовився в присутності свідків.  

  Обставини вчиненого правопорушення ОСОБА_2 визнав повністю і пояснив, що дійсно він 30.07.2009 року,  і випив пляшку пива, після чого керував автомобілем по м.києві і був зупинений працівниками ДАІ, від медичного освідування на стан алкогольного сп`яніння  відмовився.  

  Крім повного визнання своєї вини виновність ОСОБА_2 в керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп`яніння підтверджується  рапортом ст.лейтенанта міліції ОСОБА_3  

  Своїми діями гр.ОСОБА_2 порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху, а тому вчинив  правопорушення, передбачене ст.130 ч.1 КУпАП.  

  ОСОБА_2 винним себе визнав і в скоєному розкаюється. З урахуванням зазначених обставин вважаю, що ОСОБА_2 доцільно призначити покарання у вигляді штрафу, що передбачено санкцією ст. 130 ч.1 КУпАП,  

  керуючись  ст.130 ч.1  КУпАП  


  П О С Т А Н О В И В :  


ОСОБА_2 піддати адміністративному стягненню у вигляді у вигляді  штрафу  в розмірі  2550  гривень з утриманням на користь держави.  

Постанова може бути оскаржена правопорушником, опротестована прокурором Миронівського району до Апеляційного суду Київської області через Миронівський районний суд напротязі десяти днів після її винесення.  

Суддя                                                          Ю.В.Рудик  

  Згідно з оригіналом.  

Суддя                                                                 Ю.В.Рудик  




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація