Судове рішення #6551642

                                                               № 2-3512/09

У Х В А Л А  

2 листопада 2009 року                                                   м. Запоріжжя  

Шевченківський районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого судді Жупанової І.Б., при секретарі Брагіній І.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В :

21.07.2009 року позивач звернувся до суду з позовом, в якому пояснив, що він з 07.09.1985 року перебуває у шлюбі з відповідачкою, зареєстрованому Виконкомом Лелінківської сільської ради Куйбишевського району Запорізької області, актовий запис № 4. Шлюб перший.  

Від шлюбу мають неповнолітню дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Шлюбні стосунки фактично припинені з липня 2007 року через втрату почуття любові та поваги, подальше збереження якого позивач вважає неможливим.  

У попереднє судове засідання призначене на 06.08.2009 року та у судові засідання 05.10.2009р., 21.10.2009р., 02.11.2009 р. сторони не з’явились, про день, час та місце судового засідання повідомлялись у встановленому законом порядку, що підтверджується повідомленнями про вручення поштової кореспонденції, які містяться в матеріалах справи. Причини неявки суду не повідомляли, заяви про розгляд справи за їх відсутності суду не надали.

В силу ч. 2 ст. 77 ЦПК України, сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, не з’явилися у судове засідання без поважних причин.  

Відповідно до ч. 3 ст. 169 , п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.  

Згідно із ч. 2 ст. 207 ЦПК України, залишення заяви без розгляду не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Керуючись ст. ст. 77, 169 ч. 3, 207 ч. 1 п. 3, 208-210 ЦПК України, суддя

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу залишити без розгляду.

Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

       Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційну скаргу не буде подано у встановлений строк, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

       Ухвалу суду може бути оскаржено до апеляційного суду Запорізької області через Шевченківський районний суд м. Запоріжжя шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня проголошення ухвали та апеляційної скарги протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження або шляхом подання апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.


Суддя                                                   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація