Судове рішення #6552769

Справа № 2-2604/09  



   

 



 

У  Х  В  А  Л  А  

судового засідання  


7 жовтня 2009 р.  Червоноградський міський суд  Львівської області  

в складі: головуючого - судді                                     Новосада М.Д.  

при секретарі                                                Терех У.В.  


розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Червонограді справу за позовом КП «Червоноградтеплокомуненерго» до    ОСОБА_1, ОСОБА_2  про стягнення заборгованості за надані послуги, -  


В С Т А Н О В И В:  

    Позивач звернувся в суд з позовною заявою до відповідача про стягнення заборгованості за надані послуги з теплопостачання.  

    Представник  позивача  подав  суду письмову заяву, в якій просить справу провадженням закрити, оскільки відповідачі після пред’явлення позову уклали угоду на розтермінування заборгованості. А також, в добровільному порядку оплатили 31,50 грн., понесених витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.  

У відповідності до вимог ч. 2 ст.174 , ч.3 ст. 206 ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами , про той самий предмет , і з тих самих підстав.  

Суд вважає, що заява підлягає до задоволення, оскільки відмова позивача від позову не порушує нічиїх прав чи охоронюваних законом інтересів.  

 


  Керуючись ст.ст. 89, 174,  205 п. 3 ч. 1 ЩІК України, суд, -  


У Х В А Л И В:  

Справу за позовом КП «Червоноградтеплокомуненерго» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за надані послуги з теплопостачання, провадженням закрити.  

Ухвала вступає в законну силу протягом п'яти днів з дня проголошення, якщо не буде подано заяву про апеляційне оскарження.  

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду, може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення.  

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів, після подання заяви про апеляційне оскарження.  

 


С У Д Д Я      

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація