Судове рішення #6553287


Справа №2-2308/09  

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ   ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

21 серпня 2009 р.      Орджонікідзевський районний суд м.Харкова у складі: головуючого- судді Єрмоленко В.Б.  

при секретарі- Гапоненко В.О.

за участю позивача- Рилова О.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Харкові цивільну справу за позовом:  

ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 14.08.1987 р., посилаючись на те, що за час спільного проживання в сім*ї постійно виникали конфлікти, свари з боку дружини, не було взаєморозуміння, тому в березні 2009 р. були припинені шлюбно-сімейні відносини, позивач втратив почуття любові та поваги до ОСОБА_2 і кожен з них на теперішній час мають інші сім'ї. Позивач наполягає на розірванні шлюбу і вважає, що сім'я розпалася остаточно.

Відповідачка в судове засідання не з'явилася, про час і місце розгляду справи повідомлялася належним чином. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Заслухавши пояснення позивача, перевіривши материіали справи, суд прийшов до наступного.

ОСОБА_1О.і ОСОБА_2 перебувають в зареєстрованому шлюбі з 14 серпня 1987 р., неповнолітніх дітей не мають.

Сторони з березня 2009 р. не підтримують шлюбні відносини, позивач наполягає на розірванні шлюбу, оскільки їх сім'я розпалася остаточно, відновлена бути не може, подальше спільне життя подружжя, примирення і збереження сім'ї не можливі, шлюб існує формально, його збереження суперечило б інтересам одного з них. У зв'язку з запереченнями відповідачки проти розірвання шлюбу, сторонам надавався строк для примирення, який до позитивних результатів не привів. Тому суд вважає за можливе задовольнити позовні вимоги ОСОБА_1, враховуючи , що на даний час він має іншу жінку, з якої проживає , та вони очікують дитину.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.10, 11, 15, 60, 209, 212, 214-215, 224-226 ЦПК України, ст.ст.110, 112 Сімейного Кодексу України, суд,-

ВИРІШИВ:

Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 14 серпня 1987 р. в Палаці одруження «Дзержинський» м.Харкова під актовим записом № 2147, розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути держмито в доход держави з ОСОБА_1 8 грн. 50 коп., з ОСОБА_2 Іванівни-8 грн. 50 коп.



Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.


Суддя -  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація