3-399/2009
П О С Т А Н О В А
Іменем України
31 березня 2009 року Суддя Миронівського районного суду Київської області
ОСОБА_1,
розглянувши справу про адміністративне правопорушення
про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2,
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та
жителя ІНФОРМАЦІЯ_2
АДРЕСА_1,
не працюючого
за ст.185 КУпАП ,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 30.03.2009 року близько 21-36 години перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, спільно із ОСОБА_3 вчинили злісну непокору законному розпорядженню працівників міліції при виконанні ними службових обов'язків: хватав їх за форменний одяг, відмовлявся пройти до службового автомобіля та надати будь-які документи посвідчення особи, на зауваження припинити свої протиправні дії не реагував.
Викладене гр. ОСОБА_2 не заперечує, вину у вчиненні правопорушення визнав повністю та пояснив, що перебував під впливом випитого спиртного.
Своїми діями гр. ОСОБА_2 вчинив правопорушення передбачене ст.185 КУпАП .
Враховуючи обставини справи дані про особу порушника,
Керуючись ст.185 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 піддати адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту строком на десять діб .
Строк відбуття адміністративного арешту рахувати з моменту затримання.
Постанова може бути оскаржена правопорушником, опротестована прокурором Миронівського району до Апеляційного суду Київської області через Миронівський районний суд напротязі десяти днів після її винесення.
Суддя Ю.В.Рудик
Згідно з оригіналом.
Суддя Ю.В.Рудик
- Номер: 3/324/11
- Опис: керування в стані сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-399
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Рудик Юрій Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.04.2011
- Дата етапу: 07.06.2011