Судове рішення #6564059

 

                   Справа №3-6795/09/02

 

ПОСТАНОВА  

06 листопада 2009 р.                                                                                     м. Харків  

 Суддя Київського районного суду м. Харкова Божко В.В., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з ВЗДП ДАІ при  ГУМВС України  в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності:  

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає: ІНФОРМАЦІЯ_2, передбаченого ст. 124 КУпАП,  -  

           

 ВСТАНОВИВ:


 Згідно адміністративного протоколу ОСОБА_1 02.10.2009 р. о 15-30 год., керуючи   автомобілем НОМЕР_1, при виїзді на вул. Якіра, біля буд. 142 в м. Харкові, не дотримав безпечної дистанції, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем НОМЕР_2, під керуванням водія ОСОБА_2

 У результаті дорожньо-транспортної пригоди, постраждалих осіб не було, автомобілю спричинено технічні ушкодження.

  Правопорушник ОСОБА_1І, будучи допитаним у судовому засіданні свою провину визнав.  

 Суд дослідивши адміністративний матеріал,  встановив наступні факти.

Події даної дорожньо-транспортної пригоди відбулися в результаті порушення п. 13,1 Правил дорожнього руху  водієм ОСОБА_1


Керуючись ст.ст. 256, 268, 283, 124 КУпАП України, суд, -


ПОСТАНОВИВ:  


    ОСОБА_1 визнати винним у здійсненні правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП і піддати  адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 425 (чотириста двадцять п*ять) грн.

 Строк пред”явлення до виконання три роки.

      

  Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Харківської області протягом десяти днів, апеляція на яку подається через районний суд.  

                      



  СУДДЯ –  













                     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація