Справа N 2-1263/2007 року
ЗАОЧНЕ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 лютого 2007 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:
головуючої судді Шалаути Г.І.
секретаря Устинської Н.С.,
з участю позивачки ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Івано-Франківського міського суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
встановив:
ОСОБА_1 подала позов до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. Позов мотивувала тим ,що зареєструвала шлюб з відповідачем 09.01.1999 року, в шлюбі народилися діти: дочка-ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочка- ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Причиною розірвання шлюбу є те, що міцної сім"ї вони не створили, відповідач тривалий час ображав її,агресивно до неї відносився ,що призвело до припинення подружніх стосунків ,з грудня 2006 року проживають окремо,наиіру поновити подружня відносини немає,просить шлюб розірвати, витрати пов'язані з оформленням розлучення в органах РАЦСу покласти на відповідача, неповнолітніх дітей після розірвання шлюбу залишити проживати з нею.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала ,пояснила ,що відповідач агресивно до неї відносився,застосовував до неї фізичну силу,ображав її,діти налякані ,його бояться,матеріално сім"ю не підтримує ,просить шлюб розірвати.
Відповідач в судове засідання не з»явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи,не повідомив суд про поважність причин своєї неявки ,за наявних обставин , суд вважає за доцільне провести заочний розгляд справи, враховуючи, що позивач не заперечує проти такого розгляду .
Заслухавши пояснення позивачки , дослідивши обставини справи, суд приходить до висновку,що стосунки, які існують між сторонами виключають можливість подання збереження сім'ї, сторони шлюбних стосунків не підтримують,позивачка не має бажання поновити подружні відносити, подальше перебування в шлюбі буде суперечити інтересам сторін, а тому суд вважає, що шлюб слід розірвати, витрати пов»язані з оформленням свідоцтва про розірвання шлюбу в державних органах реєстрації актів цивільного стану покласти на відповідача, малолітніх дітей після розірвання шлюбу залишити проживати з матір»ю.
На підставі наведеного, ст.ст. 110, 112 СК України, керуючись ст. ст. 215 - 216 ЩІК Укаїни, суд,-
вирішив:
Позов задоволити. Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстрований 09.01.1999 року у відділі РАГСу Івано-Франківського обласного управління юстиції, актовий запис НОМЕР_1- розірвати.
1
Малолітніх дітей: доньку- ОСОБА_3, 0ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку- ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 після розірвання шлюбу залишити проживати з матір»ю.
Стягнути з ОСОБА_2 при оформленні свідоцтва про розлучення в державних органах реєстрації актів цивільного стану на користь держави держмито в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, звільнивши від сплати ОСОБА_1.Заочне рішення може бути переглянуте Івано-Франківським міським судом за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. В разі подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду області може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подається через Івано-Франківській міський суд.
Суддя: Г.І.Шалаута
Копія вірна