У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
7 липня 2006 року |
м. Київ |
Суддя Верховного Суду України Панталієнко П.В., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду Харківської області від 25 травня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення боргу та відшкодування моральної шкоди,
в с т а н о в и в :
Рішенням Дергачівського районного суду Харківської області від 24 лютого 2006 року в задоволенні позову відмовлено.
Рішенням апеляційного суду Харківської області від 25 травня 2006 року вищевказане рішення суду першої інстанції скасовано та постановлено нове рішення про часткове задоволення позову. З відповідача на користь позивачки стягнуто 4000 грн. боргу та 51 грн. витрат по сплаті судового збору.
У касаційній скарзі касатор просить скасувати рішення апеляційного суду, мотивуючи свою вимогу його незаконністю, й залишити в силі рішення районного суду.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Згідно з ч.1 ст. 335 ЦПК України під час розгляду справи в касаційному порядку суд перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.
Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із оскаржуваного судового рішення вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.
Керуючись п. 5 ч. 3, ч. 5 ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в :
Відмовити ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження у справі.
Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити ОСОБА_1.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Верховного Суду України П.В. Панталієнко