Судове рішення #6568101

                                                                                     Справа №3-3141/09 р.    

П О С Т А Н О В А                                                                                                  

Іменем України

22.09.2009 р.                                                                                            м.Львів

Суддя Франківського районного суду м.Львова Мартинишин М.О., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності


ОСОБА_1   ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, українця, працює  ТзОВ «Гал Пласт», проживає у  ІНФОРМАЦІЯ_2


за    ст.ст. 124,130 ч.1 КпАП України, -

В С Т А Н О В И В:  


            ОСОБА_1  25.08.2009 р. о 07 год. 00 хв. у м. Львові по вул. Лазаренка, керуючи автомобілем НОМЕР_1, перед початком руху не переконався, що це буде безпечним і не створить перешкоди іншим учасникам дорожнього руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем Seat д.н.з. ВС 5231ВК, завдавши   транспортним засобам отримали технічні пошкодження, чим порушив правила дорожнього руху України.

            Крім цього під час ДТП гр. ОСОБА_1  здійснив керування автомобілем НОМЕР_1 в стані  алкогольного сп’яніння, чим порушив правила дорожнього руху України.

           Правопорушник в суд не з»явився, однак  подав заяву 22.09.2008р. з якої видно, що вину визнає у скоєнні ДТП  та керуванні автомобілем у нетверезому стані. Одночасно повідомляє, що 25.08.2009року він дійсно керував автомобілем у нетверезому стані так як 24.08.2009року  вечором випив 100грам горілки. Його пояснення  в протоколі  про адміністративне правопорушення  не відповідають дійсності, так як після аварії   був дуже схвильований та пояснення в протоколі записав  під диктовку працівників ДАІ. Просить справу заслухати в його відсутності, а тому на підставі ст.268 КпАП України, вважаю, що справу можна розглядати у його відсутності.

           З представлених на розгляд матеріалів вбачається, що в діях ОСОБА_1   наявні ознаки адміністративного правопорушення передбаченого  ст. 124 КпАП України.

           Щодо вчинення правопорушення ОСОБА_1  за ст.130 ч.4 КпАП України, слід перекваліфікувати  на ст.130 ч.1 КпАП України так як в протоколі про адміністративне  правопорушення  під диктовку  ОСОБА_1    написав « зробив ДТП після чого випив 200грам горілки», а в дійсності керував автомобілем у нетверезому стані. Після чого здійснив ДТП.  Крім цього  працівники ДАІ не проводили експертизи, щодо встановлення стану алкогольного сп’яніння ОСОБА_1, після ДТП. В поясненні потерпілого ОСОБА_2  та правопорушника  ОСОБА_1В  відсутні пояснення, щодо події вжиття алкоголю після ДТП. Пояснення свідків відсутні. А тому, вважаю що в діях ОСОБА_1   наявні ознаки адміністративного правопорушення передбаченого  ст. 130 ч.1 КпАП України.  

            Вина його доведена зібраними по справі матеріалами.  

            Стягнення слід визначити з врахуванням особи винного,  який протягом  року до адміністративної відповідальності не притягався, вину визнав та щиро розкаявся, а тому покарання слід визначити в межах санкції статті, встановленої за більш  серйозне правопорушення у вигляді  штрафу.

             Керуючись ст.268, 283,284 КпАП, суд,-


П О С Т А Н О В И В :  


              ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні правопорушення за  ст.ст. 124,130 ч.1 КпАП України та  накласти на нього стягнення:

   за ст.124 КпАП України - 340(триста сорок) гривень штрафу в дохід держави.  

               за  ст.130 ч.1 КпАП України - 2550 ( дві тисячі п»ятсот п»ятдесять ) грн. 00 коп штрафу в дохід держави.


               На підставі ст.36 КпАП України на ОСОБА_1, остаточно  накласти  стягнення у вигляді  штрафу у розмірі   2550 ( дві тисячі п»ятсот п»ятдесять ) грн. 00 коп в дохід держави.


На постанову про адміністративне правопорушення може бути подано скаргу протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду Львівської області через районний суд .


                     Суддя:                                                                  Мартинишин М.О.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація