Судове рішення #656966
Копія

Копія                                                                                                           Справа № 1-"н"-2

2007 р.

ПОСТАНОВА

" 20 " січня 2007 року   Гайворонський районний суд Кіровоградської області у складі:

головуючого судді Поліщука В.В.,

при секретарі Зеленко О.І.,

з участю прокурора Яневич І.В.,

захисника адвоката ОСОБА_1,

представника неповнолітнього ОСОБА_2,

представника служби у справах неповнолітніх Гайворонської РДА Довганя О.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Гайвороні матеріали про закриття кримінальної справи відносно неповнолітнього ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, учня ІНФОРМАЦІЯ_2,

обвинуваченого у скоєнні суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ст.185 ч.3 КК України,

ВСТАНОВИВ:

14 жовтня 2006 року о 13 годині 30 хвилин в с Хащувате, Гайворонського району, неповнолітній ОСОБА_3 скориставшись відсутністю господарів будинку, через незачинені на замок двері проник в приміщення будинку ОСОБА_4 і таємно викрав її мобільний телефон "Моторола V З І" чорного кольору, вартістю 1000 гривень. В той же день телефон у нього був вилучений, але в пошкодженому стані.

В судовому засіданні ОСОБА_3 пояснив, що 14 жовтня 2006 року разом з ОСОБА_5 допомагав по господарству ОСОБА_4. Під час обіду випив пива і сп"янів. Зайшов в будинок, щоб напитись води і помітив на столі мобільний телефон. Телефон поклав в кишеню і вийшов з будинку.

Мати неповнолітнього - ОСОБА_2., підтвердила пояснення сина і розповіла, що обставини крадіжки вона дізналась від ОСОБА_4 та свого сина.

З викладеного вбачається, що ОСОБА_3 вчинив суспільно небезпечне діяння передбачене ст.185 ч.3 КК України.

Згідно ст.22 КК України кримінальній відповідальності підлягають особи яким до вчинення злочину виповнилось 16 років, а за крадіжку 14 років.

 

2

На момент викрадення телефону у ОСОБА_4 ОСОБА_3 виповнилось 12 років, а тому він не може бути притягнений до кримінальної відповідальності, а згідно ч.2 ст.97 КК України до нього необхідно застосувати примусові заходи виховного характеру, передбачені ч.2 ст.105 КК України, а справу закрити. ОСОБА_3 скоїв суспільно небезпечне діяння вперше, розкаявся в скоєному, а тому його слід передати під нагляд батьків.

Керуючись ст.7-3, ст.447 КПК України, ст.97 ч.2 ст.105 ч.2 КК України,

ПОСТАНОВИВ:

Закрити кримінальну справу по факту викрадення чужого майна ОСОБА_3 порушену за ч.З ст.185 КК України.

Застосувати до ОСОБА_3 згідно ст.105 ч.2 КК України примусовий захід виховного характеру -передати його під нагляд батьків - ОСОБА_6 та ОСОБА_2 на строк один рік.

Речовий доказ: мобільний телефон "Моторола V З І" передати ОСОБА_4. як власнику.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Кіровоградської області в строк 15 діб з моменту проголошення через Гайворонський районний суд.

Суддя Гайворонського

районного суду             В.В. Поліщук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація