Справа № 3–2167/09
ПОСТАНОВА
ІМ’ЯМ УКРАЇНИ
«10» червня 2009 року
Суддя Генічеського районного суду Херсонської області Хоменко В.Г. розглянувши матеріали справи, які надійшли від ДІМ Генічеського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає АДРЕСА_1, не працює
за вчинення правопорушення передбачене за ст.44 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
29.12.2008 року ОСОБА_1 зберігав при собі без мети збуту наркотичну речовину – коноплю, масою 4,5 гр., чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 44 КУпАП.
ОСОБА_1 вину в зазначеному правопорушенні при складанні протоколу визнав повністю.
За таких обставин суддя вважає, що в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення. Але відповідно до положень ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через два місяці з дня вчинення правопорушення, оскільки з дня вчинення ОСОБА_1 зазначеного правопорушення минуло вже більше двох місяців адміністративна справа у його відношенні підлягає закриттю в зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Керуючись ст. ст. 38, 283-284 КУпАП, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративну справу у відношенні ОСОБА_1 за ст. 44 КУпАП закрити відповідно до ст. 38 КУпАП, в зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через Генічеський районний суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Генічеського
районного суду В.Г. Хоменко