Справа № 2 – 7644/2009 року
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 листопада 2009 року Малиновський районний суд м. Одеси
у складі головуючого: судді Лічмана Л.Г.
при секретарі – Гамарц Т.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В:
Позивачка просить суд розірвати шлюб з відповідачем в зв’язку з тим, що подальше сумісне проживання та збереження шлюбу між ними неможливе. Причиною припинення сімейних відносин позивачка вказує те, що вони психологічно різні люди, мають різні погляди на життя, що призвело до втрати почуття любові та взаєморозуміння один одного. Подальше збереження шлюбу суперечить їхнім інтересам. Примирення між ними неможливе.
В судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала в повному обсязі.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з`явився, причину суду не повідомив, належним чином був повідомлений.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення позивачки, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, з наступних підстав.
У судовому засіданні встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 26 листопада 2004 року у першому відділі реєстрації актів цивільного стану Суворовського районного управління юстиції м. Одеси, актовий запис № 939. Від шлюбу дітей не мають.
Спору про розділ майна придбаного позивачкою з відповідачем в період шлюбу, на теперішній час не виникло.
Причиною припинення сімейних відносин є те, що сторони психологічно різні люди, мають різні погляди на життя, що призвело до втрати почуття любові та взаєморозуміння один одного. Сторони з 2007 року проживають окремо. Спільного господарства не ведуть. Подальше збереження шлюбу суперечить їхнім інтересам. Примирення між ними неможливе.
На примирення сторони не згодні, обґрунтовуючи це тим, що відновлення родини є неможливим. При дослідженні судом фактичних взаємин між сторонами і дійсних причин розірвання шлюбу встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам.
Згідно ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечать інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
При вказаних обставинах суд вважає за необхідне розірвати шлюб.
Витрати по оплаті держмита при оформленні реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС суд вважає за необхідне покласти на відповідача.
Керуючись ст. ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст. ст. 208, 209, 212, 213, 214, 215, 224, 225, 226 ЦПК України, СУД –
В И Р І Ш И В :
Шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2, зареєстрований 26 листопада 2004 року у першому відділі реєстрації актів цивільного стану Суворовського районного управління юстиції м. Одеси, актовий запис № 939 – розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 держмито в сумі 17 гривень, ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.
Заява про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заочне рішення суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо заява про апеляційне оскарження була подана, але апеляційна скарга не була подана у двадцятиденний строк після подання заяви про апеляційне оскарження, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
С У Д Д Я: