Судове рішення #65789412


Справа № 549/303/13-ц

Провадження №2/549/137/13

УХВАЛА

           17 травня 2013 року                                                   смт. Чорнухи


          Суддя Чорнухинського районного суду Полтавської області Орел І.І. розглянувши матеріали позовної заяви за позовом ОСОБА_1 до Вороньківської сільської ради про визнання права власності на майно, -


встановив:


          У квітні 2013 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою про визнання права власності на майно.

          В судове засідання позивач не з»явився, надав суду заяву в якій не заперечує, щоб справу розглядали без його участі.

          Представник відповідача в судове засідання не з»явився, просив суд розглянути цивільну справу без його участі, проти позову не заперечує.

          Відповідно до ст. 197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Керуючись ч.2 ст. 197 ЦПК України, -


ухвалив:


          Розглянути цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Вороньківської сільської ради про визнання права власності на майно, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.



          Суддя Чорнухинського

районного суду                                                   ОСОБА_2



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація