Судове рішення #6583046

                                    № 2-1266/09

УХВАЛА


30 жовтня 2009 року                                                          Цюрупинський районний суд

                                      Херсонської області


в складі: судді                               Пляс М.Г.

при секретарі                                   Дорошенко Є.Ю.

                       

розглянувши у попередньому судовому засіданні  в м.Цюрупинську цивільну справу за позовомОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-



ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 звернувся   до суду з позовом до  ОСОБА_2. про розірвання шлюбу.

У попереднє судове засідання від позивача надійшла заява, в якій він просить залишити позовну заяву без розгляду.

Згідно п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

    На підставі викладеного, керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд, -


УХВАЛИВ:


    Позовну заяву  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подана заява про її апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Херсонської області через Цюрупинський районний суд.



Суддя                                                 М.Г.Пляс


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація