Справа № 3-1115/09
ПОСТАНОВА
ІМ’ЯМ УКРАЇНИ
17.11. 2009 року Ямпільський райсуд
Сумської області
Суддя: Селезньова В.І .
Розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Ямпільського взводу ДАІ при УМВС к/м ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, не працює , проживає у АДРЕСА_1, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,
За 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ВСТАНОВИВ:
Громадянин ОСОБА_2 30.10.2009року о 17.15 год., керував мопедом Сенсор в м. Дружба по вул. Комінтерна з явними ознаками алкогольного сп'яніння ( різкий запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей), від медичного огляду на стан алкогольного сп'яніння у встановленому порядку відмовився в присутності двох свідків ,чим порушив п. 2,5 ПДР, чим порушив ст. 130 ч. 1 КУпАП .
Правопорушник був своєчасно викликаний до судового засідання, але не з'явився, клопотань про відкладення слухання справи не надав
Враховуючи, що гр.. ОСОБА_2 вперше притягується до адміністративної відповідальності, згідно довідки Шосткинського ВРЕРУДАІ посвідчення водія не видавалось, суд вважає можливим обрати покарання у вигляді громадських робіт.
На підставі викладеного та керуючись ст. 130ч.1, 279, 280, 283, 285, 287, 294, 321-1 - 321-4 Кп АП України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Притягти громадянина ОСОБА_2,по ст. 130ч.1 Кп АП України до адміністративної відповідальності у вигляді 50 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена потягом 10 днів з дня її винесення.
Постанова набула законної сили – 30.11.09 року .
. Суддя підпис.
Копія вірна
Суддя: В.І. Селезньова
Ямпільського райсуду