Судове рішення #6586084

Справа № 2-5579/09/02  

 

Р І Ш Е Н Н Я  


І  М  Е  Н  Е  М                  У  К  Р  А  Ї  Н  И


16 листопада 2009 р.                            Київський районний суд м. Харкова

у сскладі: головуючого                                Божко В.В.

       за участю секретаря                          Грецьких М.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом  Національного наукового центру „Харківській фізико - технічний інститут” до ОСОБА_1, третя особа: Відділ паспортної реєстраційної та міграційної роботи Київського РВ ГУМВС України в Харківській області про визнання особи такою, що втратила  право користування житловим приміщенням,-  


                       в с т а н о в и в:  


 Позивач ННЦ ХФТІ звернувся з позовом до відповідача ОСОБА_1, третя особа: Відділ паспортної реєстраційної та міграційної роботи Київського РВ ГУМВС України в Харківській області про визнання особи такою, що втратила  право користування житловим приміщенням в гуртожитку по вул. Академіка Вальтера, 19 в м. Харкові.

В обґрунтування позовних вимог посилається на наступне.

 Відповідачу ОСОБА_1 було видано ордер  на житлову площу в гуртожитку по вул. Ак. Вальтера, 19 в м. Харкові, яка знаходиться у віданні ННЦ ХФТІ. Жила площа в гуртожитку надається працівникам на підставі спільного рішення Первинної профспілкової організації і адміністрації ННЦ ХФТІ, для вселення видається ордер, який є єдиною підставою для вселення на дану житлову площу. Однак відповідач в гуртожиток не вселявся, свої речі не завозив, жилою площею не  користується і не цікавиться, плату за проживання з моменту видачі ордеру не вносить. Перешкод для його заселення і проживання в кімнаті ніхто ні чинив.    

 Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі.

 Відповідач у судове засідання не з*явився, про дату та час слухання справи був повідомлений судом своєчасно та належним чином, причини суду не повідомив.

 Представник третьої особи до судового засідання не з*явився,  надав до суду заяву, в якій просив розглядати справу за його відсутності.       

 Суд, вислухавши позивачів, свідків, дослідивши матеріали справи, встановив наступні факти та відповідні їм правовідносини.

Відповідачу ОСОБА_1 було видано ордер  на житлову площу в гуртожитку по вул. Ак. Вальтера, 19 в м. Харкові, яка знаходиться у віданні ННЦ ХФТІ /а.с. 4/.

Однак відповідач в гуртожиток не вселявся, свої речі не завозив, жилою площею не  користується і не цікавиться, плату за проживання з моменту видачі ордеру не вносить. Перешкод для його заселення і проживання в кімнаті ніхто ні чинив.    

  Зазначені обставини підтвердили допитані в судовому засіданні свідки ОСОБА_2, ОСОБА_3, які пояснили, що відповідач у гуртожитку, розташованого за адресою м. Харків вул. Ак.  Вальтера, 19, не проживає.  

 Факт не проживання відповідача в спірній квартирі підтверджується актом ННЦ ХФТІ  від  01.01.2009 р. /а.с. 5/.

Згідно  ст. 71 ЖК України, при тимчасовій  відсутності наймача або членів його сім”ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.  

У судовому засіданні  встановлено, що відповідач не проживає у житловому приміщенні гуртожитку з 2004 р., тобто більш встановленого законом 6-ти місячного терміну, спірним житлом не цікавиться,  плату за проживання не вносить.

Таким чином, суд вважає, що маються всі підстави для задоволення позову і визнання відповідача такою, що втратив право користування спірним житловим приміщенням.

 Держмито стягнене при подачі позову.

 Керуючись ст.ст. 7,10,11,12, 17,27, 31, 209, 215 ЦПК України, ст. 16, 319, 321, 391 ЦК України, Законом Украины «Про власність»,  суд, –


                      В И Р І Ш И В  :  


 Позов задовольнити.

Визнати ОСОБА_1 таким, що втратив право користування житловим приміщенням,  яке знаходиться в гуртожитку по вул. Академіка Вальтера, 19  в м. Харкові.  


 Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України  


      

                      Головуючий -    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація