Судове рішення #66010
8/487-НМ

   

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

______________________________________________________________________

10002, м. Житомир, майдан Путятинський,3/65


ПОСТНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


Від "01" серпня 2006 р.                                                     Справа № 8/487-НМ


Господарський суд Житомирської області у складі:

Головуючого судді  

                         судді Давидюка В.К.

                         судді  

за участю представників сторін

від позивача Войдевий О.А. (дов. від 19.07.06р.)

від відповідача не з'явився  

прокурора Новотурова С.В. (посв. №280

Розглянув у відкритому судовому засіданні справу за позовом Прокурора Богунського району міста Житомира в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Житомирі (м.Житомир)

до Спільного українсько-білоруського підприємства "Станкоімпекс" у формітовариства з обмеженою відповідальністю (м. Житомир)

про припинення юридичної особи

Прокурор звернувся з позовом про припинення юридичної особи Спільного українсько-білоруського підприємства "Станкоімпекс" у формітовариства з обмеженою відповідальністю.

Представник позивача та прокурор в судовому засіданні позов підтримали.

Відповідач відзиву на позов не подав, свого представника в судове засідання не направив, хоча про час та місце розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином.

Заслухавши представника позивача та прокурора, дослідивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Спільне українсько-білоруське підприємство "Станкоімпекс" у формі товариства з обмеженою відповідальністю  було зареєстровано рішенням  виконавчого комітету Житомирської міської ради як суб'єкта підприємницької діяльності - юридичну особу, реєстраційний № 230 від 10.06.94 за адресою: вул. Київська 79,м.Житомир,10001 та поставлено на облік, як платника податків до ДПІ.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.9 Закону України "Про систему оподаткування"від 25.06.91 р. № 1251-ХІІ платник податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язаний подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Як свідчить довідка    ДПІ відповідач не звітується перед податковим органом з 17.01.2005р. , тобто на момент подачі позову до суду - більше року.

Згідно ч.2 ст.38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"  №755-IV від 15.05.03р., неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для припинення державної реєстрації юридичної особи.

Відповідач позовні вимоги не оспорив.

Докази державної реєстрації припинення юридичної особи Спільного українсько-білоруського підприємства "Станкоімпекс" у формітовариства з обмеженою відповідальністю  в добровільному порядку в матеріалах справи відсутні.

Враховуючи викладене, позовні вимоги обґрунтовані, підтверджуються належними доказами, а тому підлягають задоволенню - юридичну особу Спільне українсько-білоруське підприємство "Станкоімпекс" у формі товариства з обмеженою відповідальністю  припинити.

 

На підставі ч.2 ст.38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", керуючись ст.ст. 159,160,161,162,163 КАС України, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Припинити держану реєстрацію юридичної особи Спільного українсько-білоруського підприємства "Станкоімпекс" у формітовариства з обмеженою відповідальністю ( вул. Київська 79, м.Житомир,10001, код ЄДРПОУ 22048220)

2. Державному реєстратору здійснити заходи, передбачені ч.6 ст.38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"  №755-IV від 15.05.03р.


Постанова може бути оскаржена у відповідності з вимогами ст.186 КАС України.


Суддя                                                                       Давидюк В.К.  


Віддрукувати: 6 прим.

1 - в справу;

2 - позивачу;

3 - відповідачу;

4 - державному реєстратору. -  виконавчому комітету Житомирської міської ради

5,6 - прокурору

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація