Судове рішення #6614936

  2-969/2009  

 

ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  


  30 жовтня 2009 року Славутський міськрайонний суд Хмельницької області в складі:  

  головуючого судді Тончук Р.І.  

  при секретарі Придачук Г.Л.,  

  розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Славуті  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину,  


встановив:  


  ОСОБА_1звернулась в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину. Посилається на те, що вони з відповідачем перебувають у шлюбі і мають дочку ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1. Вони з відповідачем припинили подружні стосунки і проживають окремо. Дитина перебуває на її утриманні, а відповідач матеріальної допомоги на її  утримання не надає.  

  Просила стягнути з нього аліменти на дочку в розмірі 1/3 частини всіх видів його заробітку(доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно.  

  У судовому засіданні позивачка ОСОБА_3 А,В. зменшила розмір позовних вимог і просить стягнути з відповідача аліменти на дочку в розмірі 1\4 частини  всіх видів його заробітку (доходу), але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до досягнення дитиною повноліття.  

  Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з»явився, хоча про день та час розгляду справи повідомлений у встановленому порядку. Причин неявки суду не повідомив і заяви про розгляд справи у його відсутність суду не надав.  

  Позивачка не заперечує проти заочного розгляду та постановлення заочного рішення.  

  Заслухавши пояснення позивачки, вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.  

  Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов»язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.  Відповідач є батьком ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_2, що стверджується копією свідоцтва про народження дитини(а.с.5). Дитина знаходиться на утриманні позивачки, що стверджується її поясненнями, довідкою Славутської ЖЕК № 2 від 5.02.2009 року(а.с. 6). Відповідач навчається у м. Києві і разом з сім»єю не проживає,  матеріальної допомоги на утримання дитини не надає.що вбачається з пояснень позивачки, повідомлення Національної академії оборони України від 18.09.2009 року(а.с.14). Отже,  з відповідача повинні бути стягнуті аліменти на неповнолітню дочку. З повідомлення цього ж навчального закладу від 17.09.2009 року вбачається, що ОСОБА_4 отримує грошове забезпечення, середньомісячний  розмір якого становить 2471 грн.25 коп.(а.с.16). Як пояснила позивачка, інших утриманців він не має, стан здоров»я задовільний. Отже, ОСОБА_2 спроможний сплачувати аліменти на дитину у зазначеному позивачкою розмірі.  Будь-яких заперечень щодо заявленого до нього позову відповідач не надав. При цьому суд враховує також те, що дитина перебуває на утриманні позивачки, яка працює і має постійний заробіток.  

  Керуючись ст.ст. 180, 182,183 СК України, ст.ст. 8,10,88,212,213,224-226 ЦПК України, суд  


вирішив:  


  позов задовільнити. Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4, Німеччина, на користь ОСОБА_1 аліменти на дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5 в розмірі 1\4 частини всіх видів його заробітку(доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з  17 червня 2009 року до повноліття дитини.  

  Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 51 грн. судового збору та 120 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.  

  Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць допустити до негайного виконання.  

  Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заява про перегляд заочного рішення може бути подана протягом  10 днів з дня отримання його копії.  

Заочне рішення може бути оскаржене позивачем до Хмельницького апеляційного суду. Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня його проголошення, а апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  


Головуючий:                                      



 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація